[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Historia firmy Hill's 

 
Original K/D Can  

Pierwsza karma Hill's

Dr Mark Morris był wyjątkowym weterynarzem. Uważał, że powinniśmy traktować troskę o zdrowie naszych pupili równie poważnie jak o własne. Dlatego otworzył pierwszą klinikę dla małych zwierząt. Przedtem weterynarze leczyli głównie duże zwierzęta gospodarskie oraz pracujące konie i psy. 

Mark Morris dostrzegł związek między nieprawidłowym odżywianiem a występowaniem chorób u zwierząt. Dlatego opracował karmę przewyższającą wszystkie inne dostępne na rynku. Początki działalności były skromne. Mark i jego żona samodzielnie wytwarzali karmę dla siebie i swoich rodziców. 
     
Buddy and his owner  

 

Buddy. Pierwszy Zwierzak Hill's


Punktem zwrotnym dla doktora Morrisa było spotkanie niewidomego mężczyzny nazwiskiem Morris Frank, którego ukochany pies przewodnik, Buddy, cierpiał na chorobę nerek. Frank poprosił doktora Morrisa o pomoc.

Dr Morris wiedział, że ponieważ większość karm dostępnych wówczas na rynku, ze względu na lepszy smak, zawierała wysoki poziom fosforu i białka, ich podawanie mogło być szkodliwe dla nerek. Dlatego przystąpił do opracowywania karmy o niskiej zawartości soli, ale o wysokich walorach smakowych i właściwościach odżywczych.

Tak powstała Hill's Prescription Diet k/d™, pierwsza karma firmy Hill’s dostępna na rynku. Dzięki niej Morris i Buddy spędzili razem szczęśliwie jeszcze wiele lat. Dlatego uważamy, że Buddy był pierwszym w historii Zwierzakiem Hill’s.

 

 

 

 

 

Lekarze weterynarii stosują karmy Hill’s częściej, niż jakiekolwiek inneKarmy Hill's cieszą się wśród lekarzy weterynarii opinią bezkonkurencyjnych, ponieważ zostały stworzone przez jednego z nich. Weterynarze ufają nam wiedząc, że wszystkie nasze produkty są starannie opracowywane przez profesjonalistów z najlepszych, przebadanych klinicznie składników.

 

Twój pupil też może zostać Zwierzakiem Hill'sNasze karmy są wciąż opracowywane przez lekarzy weterynarii i nadal pomagają zwierzętom i ich właścicielom cieszyć się wspólnym życiem. Wierzymy, że podając swemu psu lub kotu nasze produkty zapewniasz mu dłuższe zdrowsze i szczęśliwsze życie.

(Zdjęcie Morrisa Franka i Buddy’ego, psa przewodnika SEEING EYE®, jest własnością i może być wykorzystywane jedynie za zgodą The Seeing Eye, Inc.)

 

[ ↑ skip to content ↑ ]