[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Czy Twój kot ma wrażliwy żołądek?

Niektóre koty mają wrażliwy żołądek i są narażone na występowanie problemów trawiennych. Jest wiele objawów mogących świadczyć o wrażliwości układu trawiennego zwierzęcia. Należą do nich częste wymioty, wzdęcia oraz cuchnący i okresowo luźny stolec. Objawy te mogą, choć nie muszą, być skutkiem ciężkostrawnej diety. Jednak każdy kot z wrażliwym układem pokarmowym, skorzysta otrzymując karmę opracowaną specjalnie po to, by w pełni mógł cieszyć się aktywnym i zdrowym życiem.

Karma Hill’s™ Science Plan™ Sensitive Stomach zawiera wysokiej jakości składniki, takie jak jaja, kurczak i ryż, które są lekkostrawne i zapewniają odpowiednie wchłanianie substancji odżywczych. Dzięki optymalnej równowadze łatwostrawnego białka i tłuszczu, delikatnie pobudza trawienie, a poprzez unikalną mieszankę źródeł włókna pokarmowego, chroni zdrowie jelit. Ta specjalistyczna karma zapewnia komfort trawienny i lśniącą sierść oraz pomaga utrzymać prawidłową masę ciała.

Jeżeli objawy się nasilają lub występują częściej, albo jeśli Twój kot dalej ma trudności z utrzymaniem prawidłowej wagi, skontaktuj się z lekarzem weterynarii, żeby wykluczyć inne przyczyny.

Wzbogacona o formułę przeciwutleniaczy wspomagającą układ odpornościowy, której skuteczność potwierdziły badania kliniczne, karma Hill’s Science Plan Sensitive Stomach jest idealna do codziennego podawania dorosłym kotom z wrażliwym układem trawiennym.

Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej.

 

 

[ ↑ skip to content ↑ ]