[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Mieszanie karm dla zwierząt 

Stosowanie mokrej karmy jako uzupełnienia suchej karmy w krokietach jest bardzo częste. Badania pokazują, że właściciele często wzbogacają specjalistyczną suchą karmę o mokrą karmę z supermarketu. Jednak bardzo ważne jest to, że specjalistyczna karma podawana jest psom w celu wywołania określonego efektu. Z tego powodu NIE zaleca się mieszania karmy Hill's z jakąkolwiek inną. Podawanie mokrej karmy innej niż Hill's może:

  • mieć negatywny wpływ na precyzję zbilansowania żywienia Hill's
  • spowodować niepożądany przyrost masy ciała
  • oznaczać podawanie kotu zbyt dużej ilości niektórych składników mineralnych

Firma Hill's oferuje szeroką gamę produktów bez dodatku soli, zawierających klinicznie sprawdzone przeciwutleniacze oraz ponad 50 niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów. Karmy Hill's to precyzyjnie zbilansowane żywienie opracowane w celu poprawy zdrowia oraz zapewnienia długiego życia Twojemu zwierzęciu. 

Jeżeli chcesz urozmaicić składającą się z suchej karmy dietę swojego kota, porozmawiaj z lekarzem weterynarii o uzupełnieniu jej o mokre produkty Hill's ™ Science Plan ™or Hill's ™ Prescription Diet ™. Dostępne są one w puszkach lub saszetkach o różnych wielkościach i są jedynym efektywnym sposobem wzbogacenia suchej karmy Hill's o produkty mokre.

Kliknij tutaj jeżeli chcesz znaleźć najbliższego lekarza weterynarii i dystrybutora produktów Hill's. Aby zobaczyć pełną ofertę produktów Hill's przejdź do naszej wyszukiwarki produktów.

[ ↑ skip to content ↑ ]