[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Opiekanaddorosłympsem

"Jesteś tym, co jesz" - to przysłowie sprawdza się także w przypadku psów. Dowiedz się więcej o naukowych podstawach sprecyzowanego żywienia i dlaczego jest ono tak istotne dla utrzymania szczytowej formy Twojego psa.

Życie z innymi zwierzętami i ludźmi

Jeżeli odpowiednio się przygotujesz, spotkanie psa i nowonarodzonego dziecka nie powinno sprawić żadnych problemów. Pojawienie się na świecie dziecka jest ekscytującym czasem, jednak Twój pies może nie podzielać Twojego zadowolenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zachowanie

Psy boją się grzmotów i jest ich cecha wspólna. Strach przed grzmotami zazwyczaj objawia się szczekaniem, chowaniem się, skomleniem a nawet oddawaniem moczu..

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Praktyczne wskazówki

Podstawą latania z psem jest odpowiednie do tego przygotowanie. Najpierw musisz sprawdzić jakie są wymagania dotyczące kwarantanny zwierząt domowych w kraju, do którego chcesz polecieć.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zdrowie i dobrostan

Lekarz weterynarii jest obok członków Twojej rodziny najważniejszą osobą w życiu Twojego psa. Będzie przecież odpowiedzialny za zdrowie Twojego pupila przez całe życie. W jaki sposób powinieneś wybrać lekarza, który zapewni najlepszą opiekę Twojemu zwierzęciu? Jednym z najlepszych sposobów jest poproszenie o radę przyjaciela.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

[ ↑ skip to content ↑ ]