[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Praktyczne wskazówki

Praktyczne wskazówki na temat częstych problemów psów

Jak zrobić doskonały autoportet (selfie) swojego psa

Zdjęcia selfie są obecnie światowym fenomenem. Ich historia sięga początków sieci społecznościowych. Ale czym jest selfie? Selfie można zdefiniować jako zdjęcie samego siebie zrobione z użyciem smartfona, tzn. z ręką wyciągniętą przed siebie, które następnie jest opublikowane w sieci społecznościowej. Niedawno zaczęły pojawiać się selfie z naszymi czworonożnymi pupilami. Robienie zdjęć z psem może być doskonałą zabawą, ale dopilnuj, aby pies był zadowolony i też dobrze się bawił. Przedstawiamy kilka porad o tym, jak robić doskonałe selfie z psem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Latanie z psem

Podstawą latania z psem jest odpowiednie do tego przygotowanie. Najpierw musisz sprawdzić jakie są wymagania dotyczące kwarantanny zwierząt domowych w kraju, do którego chcesz polecieć.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Co mam zrobić, aby mój pies przestał szczekać?

Kontrolowanie tego, jak głośny jest pies, jest jednym z ważniejszych aspektów bycia odpowiedzialnym właścicielem. Poza tym, nadmierne szczekanie może być denerwujące nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twoich sąsiadów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak kąpać i czesać swojego psa

Możesz być bardziej zainteresowany wykąpaniem swojego psa niż on sam – szczególnie, gdy turlał się w czymś nieprzyjemnym. Aby ułatwić życie Tobie i Twojemu psu, przedstawiamy kilka sposobów na to, aby uczynić to doświadczenie tak przyjemnym, jak to tylko możliwe. Wybierz najlepsze możliwe miejsce na kąpiel swojego psa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Podróżowanie z psem

Podróżowanie z psem może być świetną zabawą o ile w odpowiedni sposób się do niego przygotujesz. Jeżeli tego nie zrobisz podróż może stać się stresująca dla Ciebie i Twojego psa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

[ ↑ skip to content ↑ ]