[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Opieka nad szczeniakiem

Właśnie spędzasz pierwsze chwile z nowym szczeniakiem? To dobry moment, aby uzyskać wskazówki, porady praktyczne i zdrowotne oraz informacje na temat żywienia, aby zapewnić Twojemu szczeniakowi najlepszy start w życie.

Szczenię wchodzi do domu

Nowy szczeniak w domu jest źródłem radości i wrażeń, ale podobnie jak noworodek, nie ma dołączonej instrukcji obsługi. Dlatego właśnie zebraliśmy kilka podstawowych zasad, których znajomość pomoże Ci w pierwszych dniach i tygodniach. Dla szczeniaka przenosiny z miotu do Twojego domu będą prawdopodobnie fascynującym przeżyciem, które może także okazać się trochę przytłaczające.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenie i zachowanie szczeniaka

Każdy chciałby, aby jego szczeniak dobrze się zachowywał, był szczęśliwy i nie miał problemów z socjalizacją. Jednak możesz wymagać od niego tylko tego, czego sam go nauczyłeś. Właśnie dlatego warto rozpocząć szkolenie jak najwcześniej. Tak naprawdę stało się to prawdopodobnie już zanim zabrałeś go do domu i przed pojawieniem się u Ciebie może będzie już znał podstawowe zasady posłuszeństwa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Praktycznewskazówki

Porady praktyczne odnośnie częstych problemów szczeniąt.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zdrowie i dobrostan

Wszystkie szczenięta rozwijają się w ten sam sposób, bez względu na rasę przechodzą przez te same etapy od szczenięcia do dojrzałego psa. Bardzo ważne dla właściciela jest posiadanie wiedzy na temat wszystkich etapów rozwoju oraz świadomość do czego zdolny jest ich pupil w trakcie każdego z nich.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

[ ↑ skip to content ↑ ]