[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Dlaczego wybrać
karmy dla zwierząt Hill’s

Każda osoba pracująca w Hill's rozumie tę szczególną więź między Tobą, a Twoim podopiecznym, dlatego właśnie pracujemy tak ciężko, aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązania żywieniowe, dzięki czemu ta więź pozostanie silna i zdrowa.

Nieustannie opracowujemy nowatorskie rozwiązania, aby zapewniać składniki najwyżej jakości oraz optymalny bilans składników odżywczych dostosowany do wieku, rasy i potrzeb medycznych Twojego Pupila. To może wyjaśniać, dlaczego lekarze weterynarii wybierają właśnie karmy Hill's do karmienia swoich czworonożnych pacjentów.


Kim jesteśmy

Misją Hill's Pet Nutrition jest pomaganie psom i kotom w osiąganiu pełnego potencjału poprzez wysokiej jakości żywienie i opiekę zdrowotną. Nasze niezrównane poświęcenie na rzecz zdrowia i szczęścia zwierząt motywuje wszystkie nasze działania.

Poznaj

historię Hill’s


Misja Hill’s

Naszą misją jest pomaganie we wzbogacaniu i wydłużaniu szczególnych relacji między ludźmi, a ich Pupilami.

Więcej informacji

o naszej misji, filozofii i wizji


Nasze zaangażowanie
w dobrostan zwierząt

Wszystkie psy i koty, którymi zajmuje się Hill’s Pet Nutrition, będą żyć w pełnym miłości, bezpiecznym, wesołym i czystym środowisku. Stosujemy jedynie nieinwazyjne i humanitarne metody badań konieczne do rozwoju technologii żywienia, dzięki czemu nas podopieczni mogą mieć dłuższe i zdrowsze życie.

Dowiedz się

o wartościach Hill's

Zdecydowane zaangażowanie na rzecz
lepszego żywienia

Dzięki wsparciu przez technologię żywienia opartą na rozbudowanych dowodach klinicznych, Hill's zapewnia produkty dla zwierząt o najwyższej jakości, o składzie pozwalającym na zaspokajanie szerokiego wachlarza unikalnych potrzeb.

Poznaj

naszą filozofię żywienia


DODAJ OPINIĘ Opowiedz nam historię Twojego pupila!

Zaangażowanie
w jakość i bezpieczeństwo

Hill's przestrzega zobowiązania w zakresie przestrzegania najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa we wszystkich aspektach przygotowania i pakowania naszych karm klasy premium.

Więcej informacji

o nagradzanych normach Hill's

Nasze zaangażowanie
w zrównoważony rozwój

Hill's jest zaangażowany w zrównoważony rozwój na wiele sposobów. Aktywność ta przekracza swym zasięgiem zwierzęta i obejmuje ludzi, wydajność jak i również planetę.

Dowiedz się więcej

o zaangażowaniu Hill's w zrównoważony rozwój

Nasze poświęcenie na rzecz psów i kotów
sprawia, że wspieramy organizacje charytatywne działające na rzecz zwierząt domowych w Wielkiej Brytanii

W Hill's poświęcamy się na rzecz wszystkich podopiecznych, dlatego właśnie wspieramy pracę organizacji charytatywnych i schronisk, co roku ratując prawie milion psów i kotów na całym świecie.

Więcej informacji

o naszej działalności charytatywnej w Wielkiej Brytanii

(5/5)

"Moja historia z karma Hill's wyglądała tak...Pewnego dnia, gdy kupowałam mojemu psu zabawkę (widoczną na zdjęciu) w sklepie zoologicznym była pewna pani i pan, którzy kupili sobie w jakiejś hodowli psa.Jednak nie wiedzieli jaką karmę mają mu kupować, aby się dobrze rozwijał, miał mocne zęby i był oczywiście zdrowy.Pani za kasą doradziła im właśnie karmę Hill's, ponieważ zawiera wszystko co potrzebne psu.Ja sama szukałam jakiegoś innego jedzonka dla mojego wiernego przyjaciela, ponieważ nie miał się zbyt dobrze (sierść była tłusta, nie miała apetytu itp.).Więc także poprosiłam panią o tą karmę.Bardzo mnie ucieszyło, że ta firma zawiera różne pokarmy w zależności od potrzeb pupila.Zakupiłam opakowanie dla sprawdzenia.Po powrocie do domu dałam Sarze piłeczkę, którą jej zakupiłam, lecz nawet jej nie ruszała.Jednak postanowiłam jej dać karmę Hill's.Bardzo się uradowałam, gdy zobaczyłam z jakim apetytem ją zjada.Po stosowaniu tej karmy przez 2 i pół tygodnia u mojego psa było widać dużą poprawę, a co najważniejsze odzyskała energie!I zaczęła gryźć swoją piłeczkę, która teraz jej się spodobała.Dziękuję!"

– W. Chęć z psem Sara

Czytaj więcej
(5/5)

"Stefan pojawił się w naszym życiu jako malutka chora kuleczka, szukając dla niego dobrej karmy trafiliśmy na Hill's. Mokre puszeczki od razu mu zasmakowały. Zajadał się aż uszka się trzęsły. Postanowliśmy zakupić też suche kuleczki, i tu miłe zaskoczenie... cudowny kształt pozwalał Stefciowi łatwo łapać i ze smakiem zjadać ....Z wiekiem zajadania najlepszej karmy miał boską sierść, białe kiełki, żadnych rewolucji. Karma najlepsza. Gdy pojawiły się problemy układu moczowego, razem z weterynarzem, bez zastanowienia wprowadziliśmy karmę specjalistyczną :-) Pomogła. Obecnie jemy karmę do wieku dostosowaną :-) Mija prawie 10 lat odkąd Stefan i Hill's kroczą razem przez życie. Wiemy ze Stefciem, że karmy nigdy nie zamienimy na inną :-)"

– A. Prill z kotem Stefan

Czytaj więcej
(5/5)

"Prawie 9 lat temu w moim życiu pojawił się 9 cio mięsieczny pies Tango cudowny labrador wraz z nim przyjechała karma ,przyznam nie znałam jej ale od zawsze miałam zaufanie do Hills .....U weterynarza poprosiłam o próbki w domu podałam psu przez 3 dni bardzo mu zasmakowała i tak zaczęła się nasza przygoda z Waszą karmą :-) Na początku jedliśmy Hill's™ Science Plan™ Puppy Healthy Development™ Large Breed Kurczak pies zjadał z apetytem dostawał piękną sierść nie miał tak zwanych bączków biegunek z wiekiem przeszliśmy na karmę dla dorosłych psów. Tango biegał bawił się miał masę energii, zęby piękne białe żadnego osadu polecaliśmy karmę znajomym, nasz weterynarz zawsze zamawiał nam worek czasami dostawaliśmy fajne gadżety niektóre są z nami do dziś :-) Nagle nie wiemy kiedy pies nam przytył wtedy po konsultacjach przeszliśmy na karmę specjalistyczną nie było problemu z zamówieniem co było super karma po 2 dniach u nas i tak zaczęła się nasza akcja odchudzania z Prescription Diet™ r/d™ Canine with Chicken :-) Małymi kroczkami udało się waga wróciła do normalności i tak jak poprzednie nie było rewolucji żołądkowych normalnie najlepsza karma boski skład dla nas najlepsza na świecie ...Obecnie Tango kończy 9 lat i mimo wielu problemów zdrowotnych w między czasie operacja więzadła i znowu karma specjalistyczna nas uratowała, po nowotworowe zmiany już nieoperacyjne Marka Hills kroczy z nami przez życie pełne miłości i radości ...I choć Tanguś na spacerach już nie biega, chodzi powoli nadal ma tą radość w oczach lśniącą i cudowną w dotyku sierść ,obecnie jemy karmę Prescription Diet™ j/d™ Canine Reduced Calorie z kurczakiem która pozostanie z nami do końca :-( Mało czasu nam już zostało .... Podsumowując Hills - najlepsza karma szeroki wybór pomoc w poszczególnych partiach życia ,chorobach ,duża dostępność od nas wielka 6 :-)"

– A. Prill z psem Tango

Czytaj więcej
(5/5)

"Mój 8 letni kocur Teodor je karmę suchą Hill's Metabolic+ Urinary. Teodor miał problem z utrzymaniem prawidłowej wagi po zabiegu kastracji. Potrafił budzić i wymuszać, żeby tylko dostać jedzenie. W rutynowym badaniu moczu wyszły mu niestety kryształki- struwity, spowodowane nieodpowiednim pH moczu. Ze względu na problemy z nadwagą oraz kryształy nasz Lekarz Weterynarii zalecił stosowanie tej właśnie karmy. Teodor chętnie ją je, nie wybrzydza. Karma do końca opakowania pozostaje aromatyczna. W odróżnieniu od karmy innego producenta, której mój kot nie chciał jeść pod koniec opakowania. Z drugiej strony uważam, że karma jest bardziej sycąca od poprzedniej. Teraz Teodor potrafi dłużej wytrzymać pomiędzy odważonymi porcjami karmy. Poza tym prawidłowo i regularnie się załatwia. Jest aktywny i co najważniejsze schudł:) Ja i mój kot polecamy tę karmę!"

– G. Markowski z kotem Teodor

Czytaj więcej
(5/5)

"Mój pies wybredny jak kulinarny krytyk, lecz dla niego to wcale nie przytyk. Dumny wyznaczył swej pani zadanie, karmy najlepszej dla niego szukanie. Szczęśliwie u weterynarza na info trafiłam, i głód mego pupila w końcu zaspokoiłam ;-) Hasło "karmy Hill's" w mig wygooglowałam, i odpowiednią dla Amiego z przyjemnością wybrałam! Canine z kurczakiem to w dziesiątkę strzał, pies w najlepsze się nią zajadał. Łagodzi schorzenia i sprawność poprawia, od bolących stawów szybko wybawia. Jestem zadowolona z jej działania, nie ma już przeszkód do skakania! Biegania, szalenia, po schodach wchodzenia - w taki właśnie sposób ta karma odmienia ;-) Daje energię na spacery i zabawy, nawet leń stanie się żwawy. Mój Ami z pańci i paszy zadowolony, i nigdy więcej nie bywa znużony ;-)"

– P. Krzyżanowska z psem Ami

Czytaj więcej
(5/5)

"Szwarzędź, 5-letnia kotka, dostała suchą karmę Hill's VetEssentials o smaku kurczaka niecałe 3 miesiące temu. Opakowanie 1,5kg jeszcze się nie skończyło, więc karma jest bardzo wydajna. Kot zajada ją codziennie i bardzo sobie chwali. Niejednokrotnie miała bowiem miejsce sytuacja, że kotka domagała się jej... konkretnie jej, mimo iż miała nałożone inne do wyboru. Wskakiwała na półkę, gdzie karma zazwyczaj stoi i zaczynała dobierać się do opakowania. Takie zachowanie kota stanowi chyba najlepszą recenzję dla produktu, nieprawdaż? Ponadto muszę przyznać, iż karmę Hill's wyróżnia niebywała jakość oraz bardzo dobre wartości odżywcze. Szwarzędź jeszcze niedawno była kotem dość niewielkim, ważącym około 3700g. Od kiedy zaczęła jeść karmę VetEssentials, przytyła prawie 400g. Taki bieg spraw daje mi oraz memu kotu pewność, że Hill's tworzy produkty pełnowartościowe, z dużą zawartością mięsa oraz odpowiednich składników odżywczych, czego efekty szybko stają się widoczne gołym okiem. Dlatego też polecam karmy Hill's wszystkim kotom! Nawet, a nawet zwłaszcza, tym najbardziej wybrednym. Obok niej już nie przejdą tak obojętnie! :)"

– K. Godek z kotem Szwarzędź

Czytaj więcej
[ ↑ skip to content ↑ ]