[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Wyeliminujmy stres z psich problemów z trawieniem!

Składniki przeciwstresowe, jak białko mleka, pomagają uspokoić reakcje układu nerwowego - w ten sposób mózg przesyła mniej "niepokojących" sygnałów do układu trawiennego. To prowadzi do zmniejszenia liczby problemów żołądkowych powiązanych ze stresem u psów.

Imbir i lekkostrawne składniki odżywcze pomagają ukoić układ trawienny, a odpowiednia mieszanka błonnika pomaga nadać sprawom bieg w odpowiednim tempie.

Błonnik prebiotyczny również wspiera jelitową mikroflorę bakteryjną, prowadząc do zdrowszego i wydajniejszego układu trawiennego.

Dla psów zmagających się ze stresem, ważne jest zajęcie się głównym problemem (stresem i jego wpływem fizycznym na organizm), poza radzeniem sobie z rzeczywistymi konsekwencjami (problemami żołądkowymi), aby pomóc im szybciej poczuć się lepiej. Psy, które są w dobrym stanie fizycznym, dużo lepiej radzą sobie ze stresem i wymogami świata wokół nich. Tworzy to doskonały holistyczny cykl lepszego ogólnego stanu zdrowia.

Ponieważ psy mniejszych ras są szczególnie narażone na problemy powiązane ze stresem, skład karmy Prescription Diet™ i/d™ Stress jest przeznaczony specjalnie dla psów o wadze poniżej 14 kg! Zapytaj lekarza weterynarii, jeśli uważasz, że to może być odpowiednia karma dla Twojego psa!

[ ↑ skip to content ↑ ]