HILL'S SCIENCE PLAN Light Adult Cat Food z tuńczykiem

Niskokaloryczna sucha karma dla dorosłych kotów HILL’S SCIENCE PLAN to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnych dorosłych kotów wymagających karmy niskokalorycznej w celu utrzymania zdrowej wagi i zdrowego stylu życia.

 • Zmniejszona zawartość kalorii i L-karnityna pomagają wspierać utrzymanie idealnej masy ciała
 • Wysokiej jakości białko i naturalny błonnik pomagają zaspokajać apetyt pomiędzy posiłkami
 • Kwasy omega-6 i witamina E na rzecz pięknej skóry i sierści

Czytaj więcej

Szczegóły Produktu

 • Kluczowe zalety

  Gwarancja 100% satysfakcji Jesteśmy przekonani, że Twój pupil będzie zadowolony z produktów Hill's™ Science Plan™. Jesteśmy tak pewni, że oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. *

  * Gwarancja 100% satysfakcji - jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony, zwróć niewykorzystaną część do miejsca zakupu, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę.

  Polecane dla:

  Dorosłe koty (w w wieku 1 - 6 lat) wymagające mniej kalorii (tzn. koty mniej aktywne, wysterylizowane lub w inny sposób narażone na nadmierne przybieranie na wadze).


  Nie zalecane dla:

  Kocięta oraz kotki w ciąży lub karmiące. Na czas ciąży lub karmienia, kotki powinny zmienić karmę na suchą lub mokrą karmę dla kociąt HILL's SCIENCE PLAN


  Dodatkowe informacje:

  Żywienie o doskonałym smaku na rzecz długiego i szczęśliwego życia. Delikatne mruczenie i miękki pyszczek sprawiają, że z Twoim kotem łączy Cię szczególna więź. Ponieważ każda wspólna chwila jest wyjątkowa, staramy się sprawić, by było ich jak najwięcej. Dzięki zdrowym składnikom i odpowiednim składnikom odżywczym, karma HILL'S SCIENCE PLAN jest przygotowana specjalnie do tego, by zapewniać Twojemu kotu żywienie, jakiego potrzebuje, aby cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem. 

  Produkujemy nasze karmy dla kotów ze składników najwyższej jakości. Te składniki muszą spełniać nasze surowe wymogi pod względem braku zanieczyszczeń  i zawartości składników żywieniowych, nasze wymogi są bardziej restrykcyjne niż normy branżowe normy branżowe.c

  Możesz odmienić życie zwierząt w schroniskach. Każdy zakup produktu HILL'S SCIENCE PLAN oznacza wsparcie żywienia ponad 100 000 zwierząt w schroniskach każdego dnia, przez 365 dni w roku.
  Dowiedz się więcej na stronie hillsfoodshelterlove.com


  Inne produkty do rozważenia

  Produkty HILL'S SCIENCE PLAN są dostępne w postaci różnych suchych i mokrych karm zaspokajających unikalne potrzeby Twojego kota, w wielu pysznych smakach, które Twój kot pokocha.  

   


 • Przewodnik żywienia

  Jak dostosować ilość karmienia, aby utrzymać optymalną wagę.

  PRZYDATNE PORADY

  • Odpowiednio dostosować podawaną ilość w celu utrzymania optymalnej wagi. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj lekarza weterynarii.
  • Karma jest nowa dla zwierzęcia? Mieszaj coraz większą ilość nowej karmy zwierzęcia z coraz mniejszą ilością starej karmy przez 7 dni.
  • Zapewnij stały dostęp do świeżej wody!
  • Potrzeby żywieniowe Twojego zwierzęcia mogą zmieniać się z wiekiem. Skonsultuj się z lekarzem weterynarii podczas każdej wizyty kontrolnej.
  • Aby zapobiec uduszeniu, przechowuj opakowanie w miejscu niedostępnym dla zwierząt i dzieci.

  Przewodnik codziennego karmienia

  Masa ciała kg (kg) Karma sucha gramy
  2 35
  3 55
  4 70
  5 80
  6 90
  7 + 14 per kg

  SCHEMAT ŻYWIENIA MIESZANEGO

  Masa ciała kg kg Saszetki 85g Karma sucha gramy
  2 1 + 25
  3 1 + 40
  4 1 + 50
  5 1 + 65
  6 1 + 75
  7 + 1 + 12 per kg

 • Składniki

  Wysokiej jakości białko i starannie dobrane składniki.

  SKŁAD: Kukurydza, kukurydziana mączka glutenowa, mączka z kurczaka i indyka, ryż browarniczy, celuloza, mączka z tuńczyka, suszona pulpa buraczana, tłuszcz zwierzęcy, mączka z grochu, minerały, hydrolizat białka.

 • Średnia zawartość składników odżywczych i kalorycznych

  3205 kcal/kg (320 kcal/100g)

  Składnik odżywczy Sucha masa1
  %
  Białko 33.8
  Tłuszcz 8.6
  Surowy błonnik 6.8
  Węglowodany (NFE) 44.8
  Wapń 0.89
  Fosfor 0.66
  Sód 0.40
  Potas 0.70
  Magnez 0.085
  Witamina C 109 ppm
  Witamina E 349 IU/kg
  Kwasy tłuszczowe Omega-3 0.17
  Kwasy tłuszczowe Omega-6 2.20
  Surowy popiół 6.0
  Beta-karoten 4.16 ppm
  Witamina A 6499 IU/kg
  Witamina D 692 IU/kg
  Tauryna 0.21

  Rekomendacje

  1Wartości odżywcze po usunięciu wilgoci. Ma to na celu bezpośrednie porównanie wartości odżywczych produktów o różnych poziomach wilgotności.

Science Diet®

Precisely balanced nutrition that can change pets’ lives. Because when they’re healthier, they’re happier.

Find Out More