zapewnij swojemu
najlepszemu przyjacielowi
najlepsze życieDZIĘKI NAUCE.

Horyzont marki Hill's

zapewnij swojemu
najlepszemu przyjacielowi
najlepsze życieDZIĘKI NAUCE.

Horyzont marki Hill's

#our-pet-foods (kotwica widoczna tylko dla autorów)

Żywienie oparte o naukę i uwielbiane przez zwierzęta domowe

Zarówno w przypadku chorych, jak i zdrowych zwierząt, w każdym wieku, każdej wielkości i o różnych potrzebach – Hill's pomaga nadać im ten dodatkowy wigor i blask. Kiedy nauka jest na pierwszym planie w żywieniu zwierząt domowych, ich życie zmienia się na zawsze.

Żywienie kliniczne wspomagające lekarzy weterynarii w leczeniu zwierząt i zmianę ich życia na lepsze

Jeśli Twój pupil zmaga się z konkretnym problemem zdrowotnym lub wymaga specjalistycznych receptur, diety weterynaryjne Hill's Prescription Diet oferują klinicznie potwierdzone żywienie, zmieniające życie zwierząt.

Codzienne żywienie na każdym etapie życia zdrowego zwierzęcia

Zwierzęta domowe mają specyficzne potrzeby związane z rasą, wiekiem i różnymi potrzebami. Karmy Hill's Science Plan pomagają zapewnić żywienie, które wspiera ich ciągle zmieniające się życie.

Zaawansowane żywienie opracowane specjalnie dla lekarzy weterynarii, aby pomóc Twojemu zwierzęciu w pełni wykorzystać każdy dzień

Każda karma Hill's Vet Essentials zawiera 5 podstawowych składników dostosowanych do specyficznych potrzeb Twojego zwierzęcia. Nasze precyzyjnie zbilansowane formuły pomagają utrzymać ogólny stan zdrowia Twojego zwierzęcia na każdym etapie jego życia.

Wykorzystaj w pełni możliwości Hill's

pies spacerujący z torbą karmy w pysku

#why-hills (kotwica widoczna tylko dla autorów)

Ufamy nauce, która zmienia życie zwierząt

Nauka ma wpływ na Hill's nie tylko na pełnowartościową karmę dla zwierząt – inspiruje nas, aby realnie zmieniać życie ludzi i zwierząt. Dowiedz się, jak wywiązujemy się z obietnicy postępu.

chłopiec bawiący się z psem na trawie

Żywienie zmieniające życie

Właściwa karma jest niezbędna dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego zwierzęcia. Wraz z zespołem lekarzy weterynarii, dietetyków i naukowców zajmujących się żywieniem zwierząt opracowujemy karmy, które są dostosowane do potrzeb zwierząt.

Czytaj więcej

pracownik schroniska dla zwierząt trzymający kota

Żywienie i nowe domy dla każdego potrzebującego zwierzęcia

Każdego roku dostarczamy karmę do setek schronisk na całym świecie, aby wspomóc podopiecznych na otrzymanie drugiej szansy, na którą zasługują.

pies biegający po trawie z zabawką w pysku

Dla przyszłych pokoleń zwierząt domowych

Od zakładów produkcyjnych o zerowej ilości odpadów po opakowania nadające się do recyklingu i wiele innych – zawsze szukamy nowych sposobów, aby usprawnić nasze procesy dla dobra naszej planety.

Nasz zrównoważony rozwój

Pracownicy Hill's Pet Nutrition bawiący się z kotami

Dom naszych testerów smaku nr 1

W naszym globalnym Pet Nutrition Center (PNC) opiekujemy się ponad 900 psami i kotami, co pomaga nam lepiej zrozumieć biologię zwierząt i odpowiednio zoptymalizować nasze składniki i smaki.

O PNC