Wybór najlepszej karmy dla Twojego psa

Pasją Hill’s jest produkowanie wysokiej jakości zbilansowanych karm, które pokochają nawet „francuskie pieski”. Dowiedz się więcej o różnych rodzajach karmy dla psów z naszej oferty i zobacz, która jest najlepsza dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

Wybranie najlepszej karmy dla psa

Jeśli chodzi o potrzeby żywieniowe psa, należy wziąć pod uwagę wiele kwestii. Poniżej przedstawiamy trzy czynniki, o których należy pamiętać, wybierając karmę dla psa.

1

Wiek psa

Żywienie jest ważne na wszystkich etapach życia psa. Czy pies właśnie obchodził przełomowe urodziny, np. pierwsze lub siódme? Może nadszedł czas na zmianę karmy na dostosowaną do jego wieku. Karmy Hill's dostosowane do różnych etapów życia psa mogą zapewnić Twojemu szczeniakowi, psu dorosłemu lub psu w wieku powyżej 7 lat żywienie, jakiego potrzebuje.

Szczeniaki w wieku poniżej 1 roku oraz suki w ciąży i karmiące

Szczeniaki w wieku poniżej 1 roku oraz suki w ciąży i karmiące

Od dobrego źródła białka po wysokiej jakości olej rybi, karma dla szczeniąt Hill's ma specjalnie opracowany skład dostosowany do energicznego stylu życia szczeniaka, a także wspierający zdrowy rozwój mózgu, oczu i szkieletu.

Sprawdź karmy dla szczeniaka

Dorosłe psy (od 1 do 7 lat)

Dorosłe psy (od 1 do 7 lat)

Aby w kwiecie wieku psy zachowały zdrowie, karma dla psów dorosłych powinna zapewniać prawidłowo zbilansowane składniki wysokiej jakości oraz dodatek przeciwutleniaczy i kwasów tłuszczowych omega-6 pomagający zaspokoić ich codzienne zapotrzebowanie.

Sprawdź karmy dla dorosłego psa

Karma dla starszych psów

Karma dla starszych psów
(powyżej 7 lat)

Gdy nadchodzi jesień życia psa, skład jego karmy musi wspierać konkretne potrzeby dotyczące mobilności i funkcjonowania mózgu i zawierać np. fitoskładniki pokarmowe i L-karnitynę.

Sprawdź karmy dla tego etapu życia

2

Potrzeby żywieniowe

Odpowiednie żywienie może zmienić życie Twojego psa. Nasza bogata oferta godnych zaufania karm dla psów może pomóc Ci z różnymi powszechnymi potrzebami zdrowotnymi.

Products SP

Żywienie, jakiego potrzebuje każdy pies

Może Twój pies trochę przytył, jego oddech mógłby być bardziej świeży, a może interesuje Cię karma dla psów oparta o składniki naturalne. Niezależnie od tego, czego szukasz, najlepsza karma dla psa to karma, która stawia jego zdrowie na pierwszym miejscu.

Codzienne zdrowie i witalność są ważne dla każdego psa, dlatego właśnie Hill’s oferuje szeroki wybór karm przeznaczonych do pomocy w często występujących problemach ze zdrowiem:

 • Kontrola wagi
 • Stawy i mobilność
 • Zdrowa skóra i sierść
 • Zdrowe trawienie
 • Dbanie o zęby i jamę ustną
 • Energia i dobre samopoczucie psychiczne

Sprawdź karmy dla psa
Science Plan

Products PD

Żywienie przeznaczone dla zwierząt ze szczególnymi problemami ze zdrowiem

Pragniesz tego, co najlepsze, aby zapewnić psu zdrowie i szczęście. Dlatego nasz zespół lekarzy weterynarii, dietetyków ze stopniem doktora, naukowców zajmujących się żywieniem oraz ekspertów sensorycznych gwarantuje, że karmy dla psów Prescription Diet™ zapewniają sprawdzone żywienie kliniczne zaprojektowane specjalnie w celu radzenia sobie z różnymi problemami ze zdrowiem:

 • Problemy z trawieniem
 • Problemy z nerkami
 • Problemy z układem moczowym
 • Problemy z wątrobą
 • Nietolerancje środowiskowe
 • Glucose management

Regularnie odwiedzaj z psem lekarza weterynarii, aby dopilnować, że otrzymuje żywienie, jakiego potrzebuje.

Sprawdź karmy dla psa
Prescription Diet

3

Propozycje podania

Od kształtu brykietu specjalnie dopasowanego do pyszczka psa, po mokre karmy dla psów w puszkach i aromatyczne potrawki, Hill's oferuje wiele możliwości sprawienia, aby pies nie mógł się oprzeć żadnemu posiłkowi. 

Sucha karma dla psów

Sucha karma dla psów

Każdy krokiet karmy jest opracowany w oparciu o rozmiar i kształt pyszczka psa, dzięki czemu jego jedzenie jest dla niego przyjemniejsze. Aspekty, takie jak „chrupiący i ciągnący się” lub „gładki i kruchy”, są testowane przez psy w naszym Centrum żywienia zwierząt, aby zagwarantować, że pies otrzyma najbardziej zadowalającą fakturę i konsystencję karmy.

 

Wybierz suche potrawy dla psów

Mokra karma dla psów

Mokra karma dla psów

Niezależnie od tego, czy podajesz ją jako posiłek czy pyszny deser, karmy dla psów Hill's w puszkach to satysfakcjonujący dodatek do pory karmienia psa, a nasze aromatyczne potrawki są pełne smakowitych kąsków, delikatnych warzyw i pysznych sosów, które sprawiają, że pies z radością przybiega do miski.

 

Wybierz mokre jedzenie dla psów

Smakołyki dla psa

Smakołyki dla psa

Każdy pies zasługuje na nagrodę od czasu do czasu, dlatego czemu nie dać swojemu psu smakołyku, który jest pyszny ORAZ pożywny?

 

Wybierz smakołyk dla psa

 

Sprawdź karmy dla psów Hill's według marki

 

Hill’s® Science Diet® Adult Perfect Weight Small & Toy Breed Dog Food

 4.7(82)
Przełomowe składniki odżywcze opracowane, aby osiągnąć i utrzymać zdrową wagę i poprawić jakość życia u psów małych i zabawnych

Dowiedz się więcej

Science Diet product.

Pielęgnacja Twojego psa

ARTYKUŁY I NARZĘDZIA

Centrum pielęgnacji zwierząt