Filozofia żywienia psów i kotów poparta wiedzą naukową

Hill’s Brand Horizon

Jesteśmy liderem w wielu dziedzinach nauki
i opracowujemy wysokiej jakości żywienie, na które zasługuje Twój pupil

Wierzymy, że nauka jest najlepszą drogą do zapewnienia Twojemu pupilowi najlepszej możliwej opieki. Trendy przychodzą i odchodzą, ale nasza filozofia żywienia opiera się na nauce, dzięki czemu tworzymy karmę, która poprawia jakość życia zwierząt.

Z myślą o potrzebach Twojego pupila

Prawdziwa innowacja wykracza poza schematy, dlatego Hill’s zatrudnia ponad 220 lekarzy weterynarii, wykwalifikowanych dietetyków i naukowców zajmujących się żywieniem, dzięki czemu rozumiemy, czego potrzebuje Twój pupil, aby cieszyć się długim i szczęśliwym życiem. Odkrycia naukowe to efekt złożonego procesu. Najpierw zadajemy sobie pytanie „co by było, gdyby...?”, a następnie przeprowadzamy badania kliniczne w celu potwierdzenia rezultatów, którym możesz ufać. Tam, gdzie pojawiają się określone prawidłowości i nowe odkrycia, dokonuje się przełom.

 vetenskapsledda ingredienser ikon

Składniki oparte na wiedzy naukowej

Największy wpływ na odżywianie zaczyna się już od pierwszego etapu. Zdrowe trawienie, mocne kości i piękna sierść są rezultatem starannie dobranej kombinacji składników i substancji odżywczych.

Miska mokrej karmy z zaznaczonymi składnikami

Ilustracja składników ma jedynie charakter poglądowy.

Składniki różnią się w zależności od produktu.

Wybór składników zaczyna się od dokładnego poznania zwierząt domowych i ich specyficznych potrzeb żywieniowych. Stawiamy na połączenia składniów, które nie tylko najlepiej smakują, ale również dostarczają najwięcej wartości odżywczych dla zwierząt w każdym wieku, każdej wielkości i o różnych potrzebach.

Opracowywane przez nas karmy wyróżniają się smakiem, któremu nie można się oprzeć (co zostało potwierdzone przez zespół psów i kotów w naszym globalnym Centrum Żywienia Zwierząt).

predictive biology icon

Przełomowa nauka jako podstawa przełomowego żywienia

Konsekwentne podejście oparte na wiedzy naukowej pozwala nam opracowywać żywienie wyróżniające się na tle innych producentów – nasze karmy są niezrównane zarówno w spalaniu tkanki tłuszczowej, jak i przywracaniu sprawności starszym pupilom.

Liderzy w zakresie biologii predykcyjnej

Naukowcy twierdzą, że biologia zwierzęcia ma znaczenie dla jego zdrowia. Potwierdzają to m.in. prowadzone przez nas badania nad tym, jak odżywianie może wpływać na ekspresję genów u zwierząt, pomagając im żyć dłużej i zdrowiej.

Masa ciała

Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania na zwierzętach z nadwagą oraz zwierzętach zdrowych, w celu wyizolowania składników, które wspomagają efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej. Ponad 70% zwierząt karmionych naszą karmą wspierającą kontrolę masy ciała zrzuciło zbędne kilogramy w ciągu 10 tygodni.

Starzenie się

Kiedy porównamy ekspresję genów u młodszych i starszych zwierząt, lepiej zrozumiemy, jak ich biologia zmienia się w czasie. Badania te pozwalają nam stworzyć karmę dostosowaną do biologii starszych psów, która wspiera poprawę ich codziennej sprawności ruchowej.

the pet microbiome icon

Dogłębna wiedza na temat zdrowia zwierząt

Włókna prebiotyczne odżywiają bakterie jelitowe i mogą wpływać na ogólny stan zdrowia i samopoczucie Twojego pupila. Po wielu latach badań eksperci Hill’s ustalili, że mikrobiom jelitowy wpływa nie tylko na zdrowie układu pokarmowego Twojego zwierzęcia, ale także na jego ogólny stan zdrowia.

Hill’s stawia zdrowie mikrobiomu na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o opiekę nad układem pokarmowym, i stara się w naturalny sposób wspierać regularne, zdrowe wypróżnienia, przywracając równowagę unikalnego mikrobiomu jelitowego u zwierząt.

ActivBiome+

Technologia ActivBiome+ firmy Hill’s została opracowana na bazie specjalnej mieszanki prebiotyków, które szybko odżywiają mikrobiom jelitowy Twojego pupila, zapewniając mu zdrowie i dobre samopoczucie.

science-led ingredients icon

Produkty rekomendowane przez ekspertów

Lekarz weterynarii jest najlepszym źródłem wiedzy na temat Twojego pupila i opieki nad nim. Profesjonalne i obiektywne opinie od lekarzy weterynarii pomagają nam udoskonalać receptury naszych karm, a dodatkowo bardzo wielu lekarzy weterynarii poleca produkty Hill’s i wybiera je dla swoich własnych zwierząt.

photo of girl playing with cat

Krok naprzód dla przyszłych pokoleń

Jako firma działająca w branży żywienia zwierząt od 1907 roku rozumiemy wartość planowania długoterminowego.

image of pet nutritian center worker petting cat

Naturalnie pyszne

Nasze podejście oparte na wiedzy naukowej sprawia, że posiłek Twojego pupila staje się przyjemnością, której nie można się oprzeć.

photo of scientist ensuring quality in a sterile environment

Produkt godny zaufania

Dowiedz się, w jaki sposób dbamy o to, aby karma dla Twojego pupila spełniała najwyższe standardy w zakresie żywienia, bezpieczeństwa i smaku.