Nasza Filozofia Żywienia

NIEUSTANNY ROZWÓJ W DZIEDZINIE PRAWIDŁOWEGO ŻYWIENIA

Nowoczesna technologia w zakresie żywienia oraz badania potwierdzone kliniczne są dowodem na to, że karmy marki Hill’s to najwyżej jakości produkty. Receptura karm to dobrze zbilansowana dieta, która pozwala zaspokoić szeroki wachlarz potrzeb żywieniowych psów i kotów.

Some of the high quality ingredients used in Hill's pet foods.

Odpowiednie zbilansowanie

Mimo że oczywiście karmy Hill’s zawierają składniki wysokiej jakości, nasze badania dowodzą, że to prawidłowa równowaga kluczowych składników pokarmowych dostarczanych przez te składniki to klucz do optymalnego stanu zdrowia zwierząt. Dzięki zastosowaniu naszych badań opartych na dowodach, Hill's opracowuje skład swoich karm, wykorzystując precyzyjne proporcje tych składników żywieniowych, co pozwala na zaspokajanie określonych potrzeb zwierząt, w powiązaniu z etapem ich życia, rozmiarami lub szczególnymi potrzebami.

Przeczytaj więcej

 

BADANIA I INNOWACJE

Hill's zatrudnia ponad 220 lekarzy weterynarii, dietetyków ze stopniem doktora oraz naukowców zajmujących się żywieniem, którzy codziennie, na całym świecie opracowują nowe produkty oraz udoskonalają istniejące. Dzięki takiemu podejściu pomagamy Twojemu ulubieńcowi żyć długo w zdrowiu oraz pełnią życia. . 

 

Przeczytaj więcej

Nasze globalne

centrum żywienia zwierząt

Nasze Centrum żywienia zwierząt zajmujące powierzchnię 728 tys. metrów kwadratowych to miejsce, gdzie dbamy o 450 psów i 450 kotów, których jedynym obowiązkiem jest jedzenie karm dla zwierząt 

Wszystko, co robimy w naszym centrum, ma na celu zagwarantowanie, że każdy z naszych produktów zawiera właściwe ilości składników odżywczych.

Przeczytaj więcej

A dog enjoys a bowl of Hill's dog food.

Prześlij nam pomysł!

Wierzymy w innowacje i nieustanny rozwój. Takie podejście jest jedną z naszych najcenniejszych wartości. Zdajemy sobie sprawę, że Państwo, jako konsumenci i wynalazcy, posiadają unikalne spojrzenie na nasze produkty, dlatego zachęcamy do współpracy z nami i wspólnego kontynuowania naszej historii innowacji!

Prześlij swój pomysł