Dla każdego problemu istnieje
rozwiązanie.
DZIĘKI NAUCE

Żywienie kliniczne, które pomaga lekarzom weterynarii sprawić, że powrót do zdrowia jest możliwy

Zwierzęta borykające się z problemami zdrowotnymi potrzebują wsparcia żywieniowego bardziej niż kiedykolwiek – dlatego też lekarze weterynarii zalecają Hill's Prescription Diet, aby zapewnić im specjalistyczną, kliniczną opiekę.

Oferujemy klinicznie przetestowane, dietetyczne żywienie dla zwierząt domowych

ICON URINARY HEALTH
zdrowie układu moczowego
ICON KIDNEY SUPPORT
zdrowie nerek
ICON SKIN & COAT HEALTH
zdrowie skóry
ICON WEIGHT MANAGEMENT
zarządzanie masą ciała
ICON DIGESTIVE CARE
zdrowie układu pokarmowego

To tylko niektóre ze schorzeń, w przypadku których lekarz weterynarii może zalecić produkty Prescription Diet. Przejrzyj naszą pełną listę karm dla psów i kotów poniżej.

Wspieranie najlepszego życia zwierząt domowych

Karmy Prescription Diet oferują żywienie kliniczne, rekomendowane przez lekarzy weterynarii przy różnych problemach zdrowotnych. Możesz mieć pewność, że Twój pupil o trzymuje opracowane naukowo żywienie najwyższej jakości.

Jeśli Twój zwierzak zmaga się z konkretnym problemem zdrowia lub czujesz, że potrzebuje dodatkowego wsparcia, umów się na wizytę u lekarza weterynarii i zapytaj, w jaki sposób Prescription Diet może mu pomóc.

Hill's Logo

ZALECANY PRZEZ LEKARZY WETERYNARII

Jako lider w dziedzinie najnowocześniejszych badań i nauki o żywieniu, Hill's ma zaszczyt być marką rekomendowaną przez lekarzy weterynarii.

Satisfaction Guarantee Logo

100% SATYSFAKCJI GWARANTOWANE

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony(-a), zwróć niewykorzystaną część karmy do miejsca zakupu, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę. Dowiedz się więcej tutaj