Dla każdego problemu istnieje
rozwiązanie.
DZIĘKI NAUCE

Żywienie kliniczne, które pomaga lekarzom weterynarii sprawić, że powrót do zdrowia jest możliwy

Zwierzęta borykające się z problemami zdrowotnymi potrzebują wsparcia żywieniowego bardziej niż kiedykolwiek – dlatego też lekarze weterynarii zalecają Hill's Prescription Diet, aby zapewnić im specjalistyczną, kliniczną opiekę.

Oferujemy klinicznie przetestowane, dietetyczne żywienie dla zwierząt domowych

ikona zdrowia układu moczowego
zdrowie układu moczowego
ikona wsparcia pracy nerek
zdrowie nerek
ikona zdrowej skóry i sierści
zdrowie skóry
ikona kontroli wagi
zarządzanie masą ciała
ikona ochrony ukladu pokarmowego
zdrowie układu pokarmowego

To tylko niektóre ze schorzeń, w przypadku których lekarz weterynarii może zalecić produkty Prescription Diet. Przejrzyj naszą pełną listę karm dla psów i kotów poniżej.

Wspieranie najlepszego życia zwierząt domowych

Karmy Prescription Diet oferują żywienie kliniczne, rekomendowane przez lekarzy weterynarii przy różnych problemach zdrowotnych. Możesz mieć pewność, że Twój pupil o trzymuje opracowane naukowo żywienie najwyższej jakości.

Jeśli Twój zwierzak zmaga się z konkretnym problemem zdrowia lub czujesz, że potrzebuje dodatkowego wsparcia, umów się na wizytę u lekarza weterynarii i zapytaj, w jaki sposób Prescription Diet może mu pomóc.

logo Hill's

ZALECANY PRZEZ LEKARZY WETERYNARII

Jako lider w dziedzinie najnowocześniejszych badań i nauki o żywieniu, Hill's ma zaszczyt być marką rekomendowaną przez lekarzy weterynarii.

logo gwarantowanej satysfakcji

100% SATYSFAKCJI GWARANTOWANE

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony(-a), zwróć niewykorzystaną część karmy do miejsca zakupu, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę. Dowiedz się więcej tutaj