POPRAWIAMY  

ŻYCIE

RAZEM

Życie jest zdecydowanie przyjemniejsze, gdy Twój kot jest zdrowy. Dlatego właśnie współpracujemy z Twoim lekarzem weterynarii, aby dostarczać najlepsze rozwiązania żywieniowe, które pomagają wam wrócić do normalnego i pełnego życia.

PARTNERSTWO, KTÓRE WIELE ZMIENIA

Niezależnie od tego, z jakimi problemami zdrowotnymi boryka się Twój kot, nasz sojusz z lekarzem weterynarii daje nam unikalną szansę na znalezienie rozwiązania. Zapytaj lekarza weterynarii, jak Prescription Diet™ może pomóc Twojemu kotu.

BADANIA ŻYWIENIOWE I INNOWACJE

Gdy połączy się nasze naukowe podejście do żywienia z doświadczeniem i ekspercką wiedzą ponad 220 weterynarzy i dietetyków ze stopniem doktora z całego świata, oczywistym jest, że: Jesteśmy firmą, która nie jest tylko prostym producentem karmy dla zwierząt. Jesteśmy miłośnikami zwierząt, którzy niestrudzenie pracują, aby zmienić coś na lepsze dla Twojego zwierzęcia.

SMAK, KTÓREMU NIE MOŻNA SIĘ OPRZEĆ

Najlepsze żywienie na świecie niczego nie zmieni, jeśli Twojemu kotu nie będzie ono smakować. Rozpieść go smakowitymi składnikami, wybornymi aromatami i unikalnymi kształtami i fakturami, którym koty po prostu nie potrafią się oprzeć.

NASZE ZAANGAŻOWANIE W JAKOŚĆ

Spokój ducha jest bezcenny. Dlatego właśnie jedynie najlepsze składniki pochodzące z naszych najbardziej zaufanych źródeł stanowią podstawę wszystkich karm Prescription Diet™. Zakłady produkcyjne są regularnie kontrolowane przez zespół ds. jakości Hill’s i wiele agend rządowych.

MIEJSCE NARODZIN ŻYWIENIA DIETETYCZNEGO

Wszystko zaczęło się od psa przewodnika Seeing Eye™, jego najlepszego przyjaciela i weterynarza z wizją. Tak właśnie dr Mark Morris stworzył żywienie dietetyczne ponad 75 lat temu. Każdego dnia, jaki minął od tej chwili, stale doskonalimy nasze karmy. Kontynuujemy jego zaangażowanie w innowację, dzięki przełomowym produktom, takim jak karmy Hill's™ Prescription Diet™ b/d™, Hill's™ Prescription Diet™ Metabolic i wiele więcej.

 

Prescription Diet

 

Dostępne również w postaci saszetek dla Twojego kota

 

Zobacz wszystkie nasze mokre karmy

 

Kontrola wagi

81% kotów schudło w ciągu dwóch miesięcy w domu.

Wspomaganie trawienia

Lekkostrawna karma poprawiająca wchłanianie składników pokarmowych.

Wrażliwa skóra/nietolerancje pokarmowe

Pojedyńcze źródło białka i węglowodanów minimalizują niepożądane reakcje na pokarm

Dbanie o układ moczowy

Ogranicza ryzyko powstawania kamieni ze szczawianu wapnia i struwitu.

Pielęgnacja nerek

Klinicznie przetestowane żywienie ma realny wpływ na poprawę długości i jakości życia.

Pielęgnacja Twojego Kota

ARTYKUŁY I NARZĘDZIA
Centrum pielęgnacji zwierząt

 • Zachowanie i wygląd kotów | Hill's Pet

  Odkryj, dlaczego Twój kot zachowuje się tak, a nie inaczej, oraz co oznacza wyraz jego pyszczka i język ciała. Zapoznaj się z naszą biblioteką artykułów, aby dowiedzieć się więcej.
 • Kot | Nowy Opiekun Zwierzęcia | Hill's Pet

  Dowiedz się, czego oczekiwać i jak się przygotować, jeśli po raz pierwszy przynosisz kota do domu. Zapoznaj się z naszą biblioteką artykułów, aby dowiedzieć się więcej.
 • Opieka zdrowotna kotów | Hill's Pet

  Ocena kondycji ciała (BCS) to pomiar mający na celu sprawdzić, czy Twoje zwierzę ma prawidłową masę ciała, czy jest ona zbyt wysoka. Jednym ze sposobów lekarzy weterynarii na określenie kondycji zwierzęcia jest określenie z jaką łatwością można wyczuć jego żebra.
 • Szkolenie kotów | Hill's Pet

  Informacje z Hill's pet na temat diety szczeniąt i kociąt oraz żywienia dorosłych psów i kotów
 • Regularna pielęgnacja kotów | Hill's Pet

  Odkryj podstawy prawidłowej opieki nad kotem. Zapoznaj się z naszą biblioteką artykułów, aby dowiedzieć się więcej.
 • Zabawa i Aktywność Fizyczna: Kot | Hill's Pet

  Odkryj, jakie zabawy kocimi zabawkami mogą spodobać się Twojemu futrzanemu przyjacielowi i o tym, że jest to wspaniały sposób na aktywność fizyczną. Zapoznaj się z naszą biblioteką artykułów, aby dowiedzieć się więcej