nowe początki
w każdym opakowaniu.DZIĘKI NAUCE.

Zobacz wszystkie produkty dla kotów    

Żywienie kliniczne zmieniające życie

Czy Twój kot choruje lub ma określone potrzeby żywieniowe? Hill’s Prescription Diet to zalecane przez lekarzy weterynarii kliniczne żywienie, które pomoże Twojemu psu żyć jak najlepiej.

packshot zdrowie układu moczowego

UKŁAD MOCZOWY

Kiedy Twój kot ma problemy z układem moczowym, może to być frustrujące dla Was obojga. Rozmowa z lekarzem weterynarii to dobry pierwszy krok, podobnie jak podawanie odpowiedniego pożywienia. W ofercie Hill’s dostępne są diety wspomagające zdrowie układu moczowego, w tym Prescription Diet c/d Multicare , która wspomaga ograniczenie powszechnych objawów ze strony układu moczowego i rozpuszcza kamienie struwitowe w ciągu zaledwie 7 dni (średnio 27 dni).

packshot kontrola wagi

KONTROLA MASY CIAŁA

Ponad 55% zwierząt domowych ma nadwagę, a nawet kilka dodatkowych kilogramów może narazić je na problemy zdrowotne. Dobra wiadomość jest taka, że odpowiednie żywienie może pomóc rozwiązać ten problem. Hill's ma wiele opcji, jeśli chodzi o karmy wspomagające odchudzanie, w tym Prescription Diet Metabolic, która pomaga kotom naturalnie schudnąć poprzez aktywację metabolizmu, zapewniając im uczucie sytości i zadowolenia.

packshot ochrony nerek

NERKI

Hill’s ma w ofercie karmy wspomagające zdrowie nerek, w tym Prescription Diet k/d, która pomaga chronić ważne funkcje nerek i wspiera naturalną zdolność Twojego kota do budowania i utrzymywania masy mięśniowej. Jest to dieta o klinicznie potwierdzonym działaniu poprawiająca jakość życia i wydłużająca Twoją więź z kotem.

packshot ochrona układu pokarmowego

UKŁAD POKAMROWY

Kiedy Twój kot ma problemy z trawieniem, jest to nieprzyjemne dla wszystkich. Zapytaj swojego lekarza weterynarii, którą karmę Prescription Diet Digestive Care poleca.

packshot wrażliwa skóra

ZDROWIE SKÓRY

Pora posiłku to chwila kontaktu z Twoim kotem, ale w przypadku kotów wrażliwych na pokarm to, co jedzą, może powodować problemy skórne lub trawienne. Zapytaj swojego lekarza weterynarii, która karma Prescription Diet jest odpowiednia dla Twojego kota.

packshot inne problemy

INNE PROBLEMY ZDROWOTNE

Dla kotów cierpiących zarówno na powszechne - jak i te rzadziej występujące choroby, Prescription Diet oferuje naukowo potwierdzone żywienie, które pomoże im żyć jak najlepiej.

#ask-your-vet (kotwica widoczna tylko dla autorów)

ZNAJDŹ PRODUKT

Wybierz stan zdrowia, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach, jakie oferują nasze karmy lecznicze dla kotów.

weterynarz badający kota

gwiazdagwiazdagwiazdagwiazdagwiazda 4.6 (160)

Dobra karma dla starych kotków

Mój lekarz weterynarii polecił i przepisał tę karmę dwóm naszym starszym kotom w wieku 14+ lat i muszę przyznać, że całkiem im smakowała, a to bardzo dużo jak na niektóre wybredne, stare kociaki! Czuję się lepiej, karmiąc je pożywieniem, które jest dla nich dobre.

– poomy, bradenton, fl

Przeczytaj wszystkie recenzje

Science Plan

Szukasz codziennego pożywienia?

Zapewnij swojemu zdrowemu kotu najlepsze życie dzięki Hill's Science Plan – doskonałej w smaku, opartej na biologii karmie dla kotów na każdym etapie życia.

O Science Plan

Hill's Pet Nutrition Centre PNC

Nasi partnerzy dla zwierząt zatwierdzają

Od analizy składników po kontrolę jakości i smaku, ponad 900 psów i kotów w naszym globalnym Centrum Żywienia Zwierząt (PNC) pomaga nam opracowywać naukowo uzasadnione żywienie, które zmieni życie Twojego zwierzaka.

O PNC

Niezbędniki weterynaryjne

Żywienie Multi-Benefit

Proaktywnie wspieraj zdrowie swojego zwierzęcia dzięki profesjonalnemu żywieniu zapewnijącemu wiele korzyści. Opracowane ze specjalistycznych składników, w oparciu o unikalną technologię Hill's, dzięki czemu każdy posiłek Vet Essentials jest odżywczą potęgą. Dostępne wyłącznie u lekarzy weterynarii.

O Vet Essentials