Wybór najlepszej karmy dla Twojego kota

Koty potrafią być naprawdę wybredne, dlatego w firmie Hill's bardzo się staramy, aby zapewniać im wysokiej jakości zbilansowane żywienie, któremu nie będą mogły się oprzeć. Zapoznaj się z różnymi wersjami karm dla kotów, jakie oferujemy dla Twojego futrzanego przyjaciela.

Wybranie najlepszej karmy dla kota

Gdy poszukuje się najlepszej karmy dla kota, należy pamiętać o kilku sprawach. Rozpocznij od tych trzech kluczowych kwestii, aby mieć pewność, że zaspokoisz szczególne potrzeby żywieniowe kota.

1

Wiek kota

Czy Twój kot właśnie obchodził pierwsze urodziny? A może siódme? Koty potrzebują karmy dostosowanej do ich wieku. Karmy Hill's dostosowane do różnych etapów życia kota mogą zapewnić Twojemu kociakowi, kotu dorosłemu lub kotu w wieku powyżej 7 lat żywienie, jakiego potrzebuje.

Kociaki w wieku poniżej 1

Kociaki w wieku poniżej 1
roku oraz kotki w ciąży i karmiące

Karma dla kociąt, specjalnie opracowana z myślą o ich psotnym stylu życia, zapewni dość paliwa do zasilania ich nieskończonego źródła energii i będzie wspierać ich zdrowy rozwój.

Sprawdź karmy dla kociąt

Dorosłe koty (1 do 7 lat)

Dorosłe koty (1 do 7 lat)

Karmy dla dorosłych kotów muszą zawierać odpowiednio zbilansowane składniki pokarmowe - nie za dużo i nie za mało - aby wspierać codzienne potrzeby żywieniowe kota.

Sprawdź karmy dla dorosłego kota

Starsze koty (powyżej 7 lat)

Starsze koty (powyżej 7 lat)

Gdy kot się starzeje, potrzebuje specjalnego wsparcia, aby ograniczać ryzyko problemów z nerkami, mobilnością i innymi schorzeniami związanymi z wiekiem.

Sprawdź karmy dla tego etapu życia

2

Potrzeby żywieniowe

żywienie wsparte przez nasz zespół lekarz weterynarii, dietetyków ze stopniem doktora, naukowców zajmujących się żywieniem oraz ekspertów sensorycznych:

Products SP

Żywienie, jakiego potrzebuje każdy kot

Czy zapach z pyszczka kota jest nietypowo brzydki? Może zauważyłeś, że troszkę za bardzo przytył? Niezależnie od tego, jakie możesz zauważyć problemy, najlepsza karma dla kotów to karma, która pomoże Twojemu kotu poczuć się jak najlepiej.

Od codziennego zdrowia i witalności po składy oparte o naturalne składniki, z pewnością dostępna jest karma dla kotów Hill’s, która pasuje do potrzeb Twojego kota i Twoich.

 • Kontrola wagi
 • Kontrolowanie wypluwek z sierści
 • Potrzeby kotów przebywających wewnątrz, a potrzeby kotów wychodzących z domu
 • Gospodarstwa domowe z wieloma kotami
 • Dbanie o zęby i jamę ustną
 • Energia i dobre samopoczucie psychiczne

Sprawdź karmy Science Plan

Products PD

Żywienie przeznaczone dla zwierząt ze szczególnymi problemami ze zdrowiem

Tylko dla tego, że kot cierpi na schorzenie, nie oznacza, że nie może cieszyć się długim i szczęśliwym życiem. Karmy dla kotów Prescription Diet™ zapewniają klinicznie sprawdzone żywienie wsparte przez nasz zespół weterynarzy, dietetyków ze stopniem doktora, naukowców zajmujących się żywieniem oraz ekspertów sensorycznych:

 • Problemy z trawieniem
 • Problemy z nerkami
 • Problemy z układem moczowym
 • Problemy ze stresem
 • Dbanie o tarczycę
 • Kontrola glukozy

Regularnie odwiedzaj z kotem lekarza weterynarii, aby mieć pewność, że otrzymuje żywienie, jakiego potrzebuje.

Sprawdź karmy Prescription Diet

3

Propozycje podania

Czasami wszystko sprowadza się do sposobu podania. Dlatego właśnie w Hill's oferujemy kilka opcji pieszczenia podniebienia Twojego kota - od krokietu o precyzyjnie opracowanym kształcie, do aromatycznych karm mokrych.

Sucha karma dla kotów

Sucha karma dla kotów

Każdy krokiet karmy jest opracowany w oparciu o rozmiar i kształt pyszczka kota, dzięki czemu jego jedzenie jest przyjemniejsze. Następnie zapewniamy nadanie karmie satysfakcjonującej faktury i zestawu smaków i aromatów, które zostały zatwierdzone przez wymagające koty z naszego Centrum żywienia zwierząt.

 

Wybierz suche karmy dla kotów

Mokra karma dla kotów

Mokra karma dla kotów

Otwarcie dowolnej karmy dla kotów Hill’s udowodni Ci, że skład każdej karmy jest pełen zdrowych warzyw, delikatnych kąsków oraz smakowitych sosów, które sprawią, że kot będzie domagać się posiłku. Podaj swojemu kotu jeden z naszych mielonych posiłków lub aromatyczną potrawkę.

 

Wybierz mokre karmy dla kotów

 

Sprawdź karmy dla kotów Hill's według marki

 

Pielęgnacja Twojego kota

ARTYKUŁY I NARZĘDZIA

Centrum pielęgnacji zwierząt

 • Wybredny, a może chory kot? Dlaczego kot nie chce jeść

  154502253 Twój kot przestał jeść lub stał się wybredny? Czy przyczyna tkwi w kapryśnym charakterze naszego pupila? Poznaj zdrowotne przyczyny tego, że kot nie chce jeść.
 • Jak prawidłowo karmić małego kota

  Czym karmić małego kotka i ile razy dziennie? Co i ile powinien jeść 2 miesięczny kotek? Przeczytaj poradnik żeby wiedzieć wszystko o prawidłowym żywieniu kociąt.
 • Żywienie małego kota. Poznaj potrzeby żywieniowe kociąt.

  W Twoim domu pojawił się mały koci mieszkaniec? Wiesz, że żywienie małego kota musi być inne niż u kota dorosłego? Dowiedz się o potrzebach żywieniowych kociąt.
 • Podawanie ryb kotom

  154502253 Czy podawanie ryb kotom to dobry pomysł? Większość z nich uwielbia smak ryb. Przeczytaj, czy kot może jeść surową rybę z ośćmi? Jakie ryby może jeść kot?
 • Koty i woda z kranu

  Jaka woda dla kota jest najlepsza? Jakie zwyczaje związane z piciem wody koty mają? Woda z kranu dla kota jest dobra? Przeczytaj artykuł o tym jak i co pije kot.
 • Karmienie małego kotka - jak, czym i jak często?

  Podawanie kociakowi karmy w odpowiednich ilościach oraz we właściwych odstępach czasowych jest bardzo ważne. Dowiedz się więcej na temat karmienia kotków.