Wybór najlepszej karmy dla Twojego kota

Koty potrafią być naprawdę wybredne, dlatego w firmie Hill's bardzo się staramy, aby zapewniać im wysokiej jakości zbilansowane żywienie, któremu nie będą mogły się oprzeć. Zapoznaj się z różnymi wersjami karm dla kotów, jakie oferujemy dla Twojego futrzanego przyjaciela.

Wybranie najlepszej karmy dla kota

Gdy poszukuje się najlepszej karmy dla kota, należy pamiętać o kilku sprawach. Rozpocznij od tych trzech kluczowych kwestii, aby mieć pewność, że zaspokoisz szczególne potrzeby żywieniowe kota.

1

Wiek kota

Czy Twój kot właśnie obchodził pierwsze urodziny? A może siódme? Koty potrzebują karmy dostosowanej do ich wieku. Karmy Hill's dostosowane do różnych etapów życia kota mogą zapewnić Twojemu kociakowi, kotu dorosłemu lub kotu w wieku powyżej 7 lat żywienie, jakiego potrzebuje.

Kociaki w wieku poniżej 1
roku oraz kotki w ciąży i karmiące

Karma dla kociąt, specjalnie opracowana z myślą o ich psotnym stylu życia, zapewni dość paliwa do zasilania ich nieskończonego źródła energii i będzie wspierać ich zdrowy rozwój.

Kup karmę dla kociąt

Dorosłe koty (1 do 7 lat)

Karmy dla dorosłych kotów muszą zawierać odpowiednio zbilansowane składniki pokarmowe - nie za dużo i nie za mało - aby wspierać codzienne potrzeby żywieniowe kota.

Kup karmę dla dorosłego kota

Starsze koty (powyżej 7 lat)

Gdy kot się starzeje, potrzebuje specjalnego wsparcia, aby ograniczać ryzyko problemów z nerkami, mobilnością i innymi schorzeniami związanymi z wiekiem.

Kupuj karmę dla tego etapu życia

2

Potrzeby żywieniowe

żywienie wsparte przez nasz zespół lekarz weterynarii, dietetyków ze stopniem doktora, naukowców zajmujących się żywieniem oraz ekspertów sensorycznych:

Żywienie, jakiego potrzebuje każdy kot

Czy zapach z pyszczka kota jest nietypowo brzydki? Może zauważyłeś, że troszkę za bardzo przytył? Niezależnie od tego, jakie możesz zauważyć problemy, najlepsza karma dla kotów to karma, która pomoże Twojemu kotu poczuć się jak najlepiej.

Od codziennego zdrowia i witalności po składy oparte o naturalne składniki, z pewnością dostępna jest karma dla kotów Hill’s, która pasuje do potrzeb Twojego kota i Twoich.

 • Kontrola wagi
 • Kontrolowanie wypluwek z sierści
 • Potrzeby kotów przebywających wewnątrz, a potrzeby kotów wychodzących z domu
 • Gospodarstwa domowe z wieloma kotami
 • Dbanie o zęby i jamę ustną
 • Energia i dobre samopoczucie psychiczne

Kup karmę Science Plan

Żywienie przeznaczone dla zwierząt ze szczególnymi problemami ze zdrowiem

Tylko dla tego, że kot cierpi na schorzenie, nie oznacza, że nie może cieszyć się długim i szczęśliwym życiem. Karmy dla kotów Prescription Diet™ zapewniają klinicznie sprawdzone żywienie wsparte przez nasz zespół weterynarzy, dietetyków ze stopniem doktora, naukowców zajmujących się żywieniem oraz ekspertów sensorycznych:

 • Problemy z trawieniem
 • Problemy z nerkami
 • Problemy z układem moczowym
 • Problemy ze stresem
 • Dbanie o tarczycę
 • Kontrola glukozy

Regularnie odwiedzaj z kotem lekarza weterynarii, aby mieć pewność, że otrzymuje żywienie, jakiego potrzebuje.

Kup karmę Prescription Diet

3

Propozycje podania

Czasami wszystko sprowadza się do sposobu podania. Dlatego właśnie w Hill's oferujemy kilka opcji pieszczenia podniebienia Twojego kota - od krokietu o precyzyjnie opracowanym kształcie, do aromatycznych karm mokrych.

Sucha karma dla kotów

Każdy krokiet karmy jest opracowany w oparciu o rozmiar i kształt pyszczka kota, dzięki czemu jego jedzenie jest przyjemniejsze. Następnie zapewniamy nadanie karmie satysfakcjonującej faktury i zestawu smaków i aromatów, które zostały zatwierdzone przez wymagające koty z naszego Centrum żywienia zwierząt.

 

Wybierz suche karmy dla kotów

Mokra karma dla kotów

Otwarcie dowolnej karmy dla kotów Hill’s udowodni Ci, że skład każdej karmy jest pełen zdrowych warzyw, delikatnych kąsków oraz smakowitych sosów, które sprawią, że kot będzie domagać się posiłku. Podaj swojemu kotu jeden z naszych mielonych posiłków lub aromatyczną potrawkę.

 

Wybierz mokre karmy dla kotów

 

Kup karmę dla kotów Hill's według marki

 

Pielęgnacja Twojego kota

ARTYKUŁY I NARZĘDZIA

Centrum pielęgnacji zwierząt

 • W jaki sposób potrzeby żywieniowe kociąt różnią się od naszych?  

  Wyniki badania karm dla zwierząt wykazały, że 90% domowych karm było niewłaściwie zbilansowanych i niepełnych.
 • Karmienie kociaka: kilka spraw do przemyślenia

  Po przyniesieniu nowego kociaka do domu, najlepiej dalej karmić go jedzeniem, do którego jest przyzwyczajony.
 • Mój kot jest wybredny

  154502253 Jeżeli Twój kot jest wybredny, nie przejmuj się, gdyż zwierzęta te mają opinię wyjątkowo kapryśnych.
 • Wprowadzanie nowej karmy

  W momencie, gdy Twój kotek jest już prawie dorosły powinieneś pomyśleć o zamianie karmy dla kociąt na karmę dla dorosłych kotów, bardziej dopasowaną do jego potrzeb.
 • Koty i woda z kranu

  Niektóre koty są bardzo wybredne w stosunku do wody. Możesz zapewnić im dostęp do świeżej wody przez cały dzień, a dopiero w momencie gdy odkręcisz kran, przybiegną aby się napić.
 • Podawanie ryb kotom

  154502253 Twoja mama prawdopodobnie powtarzała Ci to niezliczoną ilość razy: ryba jest zdrowa. Ale czy podawanie ryb kotom to dobry pomysł? Wyniki najnowszych badań wskazują na to, że prawdopodobnie tak jest. Dla kotów to świetna wiadomość, ponieważ większość z nich uwielbia smak ryb.