Wybierz najlepsze kocie jedzenie dla Twojego małego pupila

Kocięta są pełne energii, dlatego najlepszy pokarm dla nich zawiera właściwe proporcje kalorii, białka i smaku. Należy zwrócić na to uwagę, aby Twój nowy przyjaciel był tak szczęśliwy i zdrowy, jak to tylko możliwe.

Najlepsza karma dla kociąt zaczyna się od nauki

Podczas wyboru najlepszego jedzenia dla kociąt należy pamiętać o kilku rzeczach. Zacznij od trzech poniższych, aby upewnić się, że Twój kociak rozpoczyna zdrowy start.

Kocięta mają określone potrzeby żywieniowe.

Niektóre składniki odżywcze w karmach dla kociąt są takie same jak w tych, dla kotów dorosłych. Istnieje jednak kilka różnic, które wpłyną na prawidłowy rozwój mózgu i mięśni Twojego nowonarodzonego kociaka.

Karma Twojego kotka powinna mieć wyższy poziom białka, minerałów, a także kaloryczność, ponieważ kocięta są zazwyczaj bardziej aktywne, niż koty starsze.

Plan zdrowego żywienia

Spójny harmonogram żywienia sprawi, że ​​kociak nie będzie się przejadał, zapewniając Tobie większą kontrolę podczas posiłku. Skorzystaj z kalkulatora żywności dla kociąt*, aby ustalić właściwą ilość karmy. Zawsze również upewnij się, że najpierw skonsultowałeś się z lekarzem weterynarii.

waga kota wiek poniżej 4 miesięcy wiek od 4 do 6 miesięcy wiek od 7 do 12 miesięcy i okres ciąży
1 lb (0,5 kg) 1/4 cup (30 g)
2 lb (0,9 kg) 3/8 cup (40 g) 3/8 cup (40 g)
3 lb (1,4 kg) 5/8 cup (70 g) 1/2 cup (55 g)
4 lb (1,8 kg) 3/4 cup (85 g) 5/8 cup (70 g)
5 lb (2,3 kg) 7/8 cup (100 g) 2/3 cup (75 g) 5/8 cup (70 g)
10 lb (4,5 kg) 1 1/4 cups (140 g) 1 cup (115 g)
15 lb (6,8 kg) 1 1/4 cups (140 g)

* W oparciu o zalecenia dotyczące karmy dla kotów Science Plan™

Opcje żywienia

Podawanie kociętom karmy w różnych konsystencjach sprawi, że Twój kot nie będzie mógł się im oprzeć. Hill's oferuje zarówno mokre, jak i suche karmy dla kotów, od chrupiących kawałków po pikantne gulasze.

Suche karmy dla kociąt

Każdy kawałek kociej karmy, opracowany tak, by był odpowiedni dla mniejszych pyszczków, sprawia, że Twój mały przyjaciel może cieszyć się każdym posiłkiem. Hill's oferuje również szeroki asortyment smaków, które zostały zatwierdzone przez wymagające koty w naszym Centrum Żywienia Zwierząt.

Mokre karmy dla kociąt

Każda karma w puszce dla kotów Hill's™, składa się z najlepszych warzyw, delikatnych mięsnych lub rybich kąsków oraz aromatycznych sosów. Zafunduj swojemu kotu jedną z naszych mielonych przystawek, sprawiając by jego posiłek był dla niego wyjątkową chwilą.

Tyle wartości w jednym kawałku

Czas, wysiłek oraz badania sprawiają, że posiłek Twojego kocięta wpłynie na jego długie i szczęśliwe życie. Poniżej znajdują się niektóre rodzaje, dzięki którym prawidłowo zadbasz o zdrowie Twojego kotka.

Kup karmę dla kociąt Hill’s™ według marki

Karma dla kociąt Science Plan™

Science Plan™ to ponad 70 lat badań nad rozwojem odżywiania, które spełnia biologiczne potrzeby kociąt. Prawdopodobnie dlatego Hill's jest najczęściej zalecaną karmą przez lekarzy weterynarii w Stanach Zjednoczonych.

Kup Science Plan™

Pielęgnacja kociąt

Artykuły i narzędzia

Centrum pielęgnacji kociąt

 • Mój kot jest wybredny

  154502253 Jeżeli Twój kot jest wybredny, nie przejmuj się, gdyż zwierzęta te mają opinię wyjątkowo kapryśnych.
 • Mokra i sucha karma dla kotów: która lepsza?

  Stosowanie mokrej karmy jako uzupełnienia suchej karmy w krokietach jest bardzo częste.
 • Karmy dla kociąt - Hill's Pet

  Podawanie kociakowi karmy w odpowiednich ilościach oraz we właściwych odstępach czasowych jest bardzo ważne, ale może sprawiać pewne trudności.
 • Wybór kotka z miotu

  Jeśli wybierasz kociaka z miotu, kilka prostych wskazówek pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.
 • Jak pielęgnować i kąpać kota

  154502253 Każdy, kto posiada kota wie, że zwierzęta te bardzo dokładnie się czyszczą. Większość kotów spędza dużą część dnia na pielęgnacji, ale czasem potrzebują trochę pomocy – na przykład gdy są ranne, albo gdy długa sierść ulegnie splątaniu.
 • Jak wybrać kotu lekarza weterynarii?

  Zaraz po Tobie i Twojej rodzinie, lekarz weterynarii jest dla kota najważniejszą osobą. W końcu odpowiada za zdrowie zwierzęcia przez całe jego życie. Jak więc wybrać weterynarza, który zapewni mu najlepszą możliwą opiekę?