Wizja, filozofia i misja żywienia zwierząt

Nasza misja

Pomaganie we wzbogacaniu i wydłużaniu szczególnej relacji między ludźmi, a ich zwierzętami.

Wizja

Naszą wizją jest przewodzenie segmentowi premium światowego rynku karm dla zwierząt. Dzięki naszej pozycji uznanego globalnego lidera w dietetycznej opiece zdrowotnej zwierząt domowych, mamy możliwość zmieniania życia i wydłużania szczególnej relacji. Innymi słowy, my, jak i nasz założyciel dr Mark Morris, Snr., uważamy, że żywienie zwierząt ma kluczowe znaczenie dla ich długiego i zdrowego życia. Chcemy, aby cały świat dowiedział się, że karmy dla zwierząt Hill's to najlepsze karmy, jakimi opiekunowie mogą karmić swoje psy i koty..

Filozofia

Każde zwierzę - Twój pupil jak i wszystkie zwierzęta o jakie dbamy, zasługują na miłość i troskę. Tym samym też jesteśmy dumni, że nasze karmy mogą przyczynić się do tego, aby Twój pupil wiódł lepsze i bardziej komfortowe życie. Wierzymy, że nasze żywienie oraz filozofia mają moc odmieniania życia zwierząt i wydłużania szczególnej relacji pomiędzy ludźmi, a ich zwierzętami.

Dr. Mark Morris Sr.

Nasza historia

Buddy, inspiracja dla filozofii żywienia Hill’s

Firmę Hill's założył dr Mark Morris, wyjątkowy lekarz weterynarii o innowacyjnym podejściu. Uważał on, że opiekę zdrowotną dla zwierząt należy traktować równie poważnie, jak opiekę zdrowotną dla ludzi. Dostrzegając związek między jakością żywienia a stanem zdrowia zwierząt, dr Mark Morris opracował karmę lepszą od wszystkich innych na rynku. Punktem zwrotnym w historii firmy było spotkanie dr Morrisa z niewidomym o nazwisku Morris Frank oraz jego ukochanym psem przewodnikiem Buddym. Buddy cierpiał na niewydolność nerek, a jego opiekun zwrócił się do doktora Morrisa z prośbą o pomoc.

Dr Morris, zdiagnozował dolegliwości Buddiego. Wiedział również, że wiele ówczesnych karm dla zwierząt dostępnych w sprzedaży zawierała w swoim składzie, znaczne ilości fosforu i białka, które miały na celu poprawę smaku. Dostarczanie ich psu cierpiącemu na niewydolność nerek mogło zaszkodzić jego zdrowiu i pogorszyć jego stan. Wówczas, dr Mark Morris postanowił pomóc Buddy-iemu i opracował karmę o niskiej zawartości soli, ale o dobrej smakowitości i wysokiej wartości odżywczej.

Ta receptura została wykorzystana w produkcji karmy Hill's Prescription Diet k/d™, która została pierwszą dostępną w sprzedaży karmą dla zwierząt Hill's. Pomogła ona Morrisowi i Buddy'emu cieszyć się jeszcze wieloma wspólnie spędzonymi latami. Dlatego właśnie myślimy o Buddym jako o pierwszym pupilu w historii Hill’s/

 

Przeczytaj więcej

Dr. Mark Morris Sr. with dog in the lab

Dziedzictwo troski

Dr. Mark Morris Sr.

Urodzony w roku 1901. Dr Morris był wizjonerem w dziedzinie żywienia klinicznego. Uważał, że żywienie można wykorzystać do poprawy jakości życia zwierząt cierpiących na pewne problemy ze zdrowiem.

Dr. Mark Morris Jr.

Syn doktora Marka Morrisa seniora rozwijał dziedzictwo ojca zapoczątkowane w dziedzinie żywienia zwierząt i jest uznawany za ojca żywienia małych zwierząt nakierowanego na ich dobrostan.

A veterinarian holds a gray cat.

Nasze zaangażowanie

w dobrostan zwierząt

Wszystkie zwierzęta, którymi zajmuje się Hill’s Pet Nutrition, będą żyć w pełnym miłości, bezpiecznym, wesołym i czystym środowisku.

Stosujemy jedynie oparte na empatii i nieinwazyjne metody niezbędne do opracowywania technologii żywieniowej, dzięki czemu psy i koty na całym świecie mogą żyć długo i w zdrowiu.

Przeczytaj więcej

 

NASZE ZAANGAŻOWANIE W ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

 

Hill's jest zaangażowany w zrównoważony rozwój na wiele sposobów Aktywność ta przekracza swym zasięgiem zwierzęta i obejmuje ludzi, wydajność, jak również planetę.

Przeczytaj więcej