nowe początki
w każdym opakowaniu.DZIĘKI NAUCE.

Zobacz wszystkie produkty dla psów    Zapytaj swojego lekarza weterynarii

ŻYWIENIE KLINICZNE ZMIENIAJĄCE ŻYCIE

Czy Twój pies choruje lub ma określone potrzeby żywieniowe? Hill’s Prescription Diet to zalecane przez lekarzy weterynarii kliniczne żywienie, które pomoże Twojemu psu żyć jak najlepiej.

packshot zdrowie układu moczowego

UKŁAD MOCZOWY

Kiedy Twój pies ma problemy z układem moczowym, może to być frustrujące dla Was obojga. Rozmowa z lekarzem weterynarii to dobry pierwszy krok, podobnie jak podawanie odpowiedniego pożywienia. W ofercie Hill’s dostępne są diety wspomagające zdrowie układu moczowego, w tym Prescription Diet c/d Multicare , która zawiera składniki odżywcze wspomagające kontrolę i ograniczenie ryzyka powstawania najczęściej spotykanych kamieni moczowych.

packshot kontrola wagi

KONTROLA MASY CIAŁA

Ponad 55% zwierząt domowych ma nadwagę, a nawet kilka dodatkowych kilogramów może narazić je na problemy zdrowotne. Dobra wiadomość jest taka, że odpowiednie żywienie może pomóc rozwiązać ten problem. Hill's ma wiele opcji, jeśli chodzi o karmy wspomagające odchudzanie, w tym Prescription Diet Metabolic, która pomaga psom naturalnie schudnąć, aktywując ich metabolizm i zapewniając im uczucie sytości i zadowolenia.

packshot ochrony nerek

UKŁAD MOCZOWY

Choroby nerek wymagają opieki przez całe życie, ale mogą być skutecznie kontrolowane dzięki odpowiedniemu żywieniu. Hill’s ma w ofercie karmy wspomagające utrzymanie równowagi płynów i minerałów w organizmie psa, przy jednoczesnym zapewnieniu składników odżywczych i utrzymaniu masy mięśniowej.

packshot ochrona układu pokarmowego

UKŁAD POKARMOWY

Kiedy Twój pies ma problemy z trawieniem, jest to nieprzyjemne dla wszystkich. Zapytaj swojego lekarza weterynarii, jakie żywienie Prescription Diet wspomagające trawienie może pomóc w rozwiązaniu problemów pokarmowych u Twojego psa.

packshot wrażliwa skóra

ZDROWIE SKÓRY

Istnieją dwa główne powody, dla których Twój pies może odczuwać świąd - czynniki środowiskowe lub wrażliwość na pokarm. Właściwe odżywianie może wspomóc zwalczanie świądu oraz poprawić stan skóry i sierści.

packshot inne problemy

INNE PROBLEMY ZDROWOTNE

Dla psów cierpiących zarówno na powszechne - jak i te rzadziej występujące choroby, Prescription Diet oferuje naukowo potwierdzone żywienie, które pomoże im żyć jak najlepiej.

#ask-your-vet (kotwica widoczna tylko dla autorów)

Znajdź produkt

Wybierz stan zdrowia, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach, jakie oferują nasze karmy lecznicze dla psów.

produkty do ochrony układu pokarmowego

gwiazdagwiazdagwiazdagwiazdagwiazda 4.7 (203)

Używam go i polecam!

Mój pies był na diecie jelitowej z powodu problemów żołądkowych, ale za każdym razem, gdy próbowaliśmy przestawić go na karmę dostępną bez recepty, znowu chorował. Po prostu łatwiej było zostawić go na diecie jelitowej na stałe. Mówię to wszystkim naszym klientom, którzy mają zwierzęta cierpiące na przewlekłe problemy trawienne. Dieta jelitowa jest świetna zarówno na krótki, jak i na długi czas.

- sue5368, Paramus, NJ, USA

science plan pies

Szukasz codziennego pożywienia?

Zapewnij swojemu zdrowemu psu najlepsze życie dzięki Hill's Science Plan – doskonałej w smaku, opartej na biologii karmie dla psów na każdym etapie życia.

O Science Plan

Hill's Pet Nutrition Centre PNC

Nasi partnerzy dla zwierząt zatwierdzają

Od analizy składników po kontrolę jakości i smaku, ponad 900 psów i kotów w naszym globalnym Centrum Żywienia Zwierząt (PNC) pomaga nam opracowywać naukowo uzasadnione żywienie, które zmieni życie Twojego zwierzaka.

O PNC

Vet Essentials

Żywienie Multi-Benefit

Proaktywnie wspieraj zdrowie swojego zwierzęcia dzięki profesjonalnemu żywieniu zapewnijącemu wiele korzyści. Opracowane ze specjalistycznych składników, w oparciu o unikalną technologię Hill's, dzięki czemu każdy posiłek Vet Essentials jest odżywczą potęgą. Dostępne wyłącznie u lekarzy weterynarii.
 

O Vet Essentials