POPRAWIAMY  

ŻYCIE

RAZEM

Życie jest po prostu przyjemniejsze, gdy Twój Pies jest zdrowy. Dlatego właśnie współpracujemy z Twoim lekarzem weterynarii, aby dostarczać najlepsze rozwiązania żywieniowe, które pomagają wam wrócić do normalnego i pełnego życia.

PARTNERSTWO, KTÓRE WIELE ZMIENIA

Niezależnie od tego, z jakimi problemami zdrowotnymi boryka się Twój kot, nasz sojusz z lekarza weterynarii mi daje nam unikalną szansę na znalezienie rozwiązania. Zapytaj lekarza weterynarii, jak Prescription Diet™ może pomóc Twojemu kotu.

BADANIA ŻYWIENIOWE I INNOWACJE

Gdy połączy się nasze naukowe podejście do żywienia z doświadczeniem i ekspercką wiedzą ponad 220 weterynarzy i dietetyków ze stopniem doktora z całego świata, oczywistym jest, że: Jesteśmy firmą, która nie jest tylko prostym producentem karmy dla zwierząt. Jesteśmy miłośnikami zwierząt, którzy niestrudzenie pracują, aby zmienić coś na lepsze dla Twojego zwierzęcia.

SMAK, KTÓREMU NIE MOŻNA SIĘ OPRZEĆ

Najlepsze żywienie na świecie niczego nie zmieni, jeśli Twojemu kotu nie będzie ono smakować. Rozpieść go smakowitymi składnikami, wybornymi aromatami i unikalnymi kształtami i fakturami, którym koty po prostu nie potrafią się oprzeć.

NASZE ZAANGAŻOWANIE W JAKOŚĆ

Spokój ducha jest bezcenny. Dlatego właśnie jedynie najlepsze składniki pochodzące z naszych najbardziej zaufanych źródeł stanowią podstawę wszystkich karm Prescription Diet™. Zakłady produkcyjne są regularnie kontrolowane przez zespół ds. jakości Hill’s i wiele agend rządowych. Więcej informacji.

MIEJSCE NARODZIN ŻYWIENIA DIETETYCZNEGO

Wszystko zaczęło się od psa przewodnika Seeing Eye™, jego najlepszego przyjaciela i weterynarza z wizją. Tak właśnie dr Mark Morris stworzył żywienie dietetyczne ponad 75 lat temu. Każdego dnia, jaki minął od tej chwili, stale doskonalimy nasze karmy. Kontynuujemy jego zaangażowanie w innowację, dzięki przełomowym produktom, takim jak karmy Hill's™ Prescription Diet™ b/d™, Hill's™Prescription Diet™ Metabolic i wiele więcej.

Kontrola wagi

96% psów schudło w ciągu dwóch miesięcy.

 

Wspomaganie trawienia

Lekkostrawna karma poprawiająca wchłanianie składników pokarmowych.

Wrażliwa skóra/nietolerancje pokarmowe

Hydrolizowane białko i jedno źródło węglowodanów minimalizują niepożądane reakcje na pokarm.

Dbanie o układ moczowy

Przetestowana klinicznie skuteczność zwiększania kwasowości moczu w celu ograniczenia tworzenia kryształów struwitowych.

Pielęgnacja nerek

Klinicznie przetestowane żywienie ma realny wpływ na poprawę długości i jakości życia.

Pielęgnacja Twojego Psa

ARTYKUŁY I NARZĘDZIA

Centrum pielęgnacji zwierząt

 • Opieka zdrowotna psa | Hill's Pet

  Dowiedz się, dlaczego Twój pies może mieć problem ze zdrowiem i jak żywienie może być kluczem do profilaktyki. Zapoznaj się z naszą biblioteką artykułów, aby dowiedzieć się więcej.
 • Zachowanie i wygląd psa | Hill's Pet

  Poznaj fizjologię stojącą za dziwnymi zachowaniami psa i znaczenie wyrazów jego pyska. Zapoznaj się z naszą biblioteką artykułów, aby dowiedzieć się więcej
 • Zabawki i zabawy dla psa | Hill's Pet

  Poznaj zabawne sposoby utrzymania zdrowia i aktywności psa przy użyciu zabawek, zabaw i innych rodzajów ruchu. Zapoznaj się z naszą biblioteką artykułów, aby dowiedzieć się więcej.
 • Nowi opiekunowie zwierzęcia: Psy | Hill's Pet

  Dowiedz się, co kupić i jak się przygotować, jeśli po raz pierwszy przynosisz nowego psa do domu. Zapoznaj się z naszą biblioteką artykułów, aby dowiedzieć się więcej.
 • Żywienie i karmienie: Psy | Hill's Pet

  Dowiedz się, jakie składniki karmy dla psa są istotne i jak wybrać najlepszą karmę dla swojego psa. Zapoznaj się z naszą biblioteką artykułów, aby dowiedzieć się więcej.
 • Zasoby i narzędzia dotyczące psów | Hill's Pet

  Zapoznaj się z naszą szczegółową biblioteką artykułów i zasobów dotyczących psów, opracowaną, aby pomóc Ci w różnych wyzwaniach związanych z posiadaniem psa.