HILL'S SCIENCE PLAN Adult Light Large Breed Sucha karma dla psów z kurczakiem

Karma dla psów HILL'S SCIENCE PLAN Light Large Breed Adult z kurczakiem to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnych dorosłych psów dużych ras wymagających karmy niskokalorycznej w celu pomocy w utrzymaniu zdrowej wagi i zdrowego stylu życia.

 • Kontrola sytości. Zapewnia psu uczucie sytości pomiędzy posiłkami.
 • Kwasy omega-6 i witamina E na rzecz pięknej skóry i sierści.
 • Niska kaloryczność i L-karnityna wspierające uzyskanie i utrzymanie idealnej wagi ciała.

Czytaj więcej

Szczegóły Produktu

 • Kluczowe zalety

  Gwarancja 100% satysfakcji Jesteśmy przekonani, że Twój pupil będzie zadowolony z produktów Hill's™ Science Plan™. Jesteśmy tak pewni, że oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. *

  * Gwarancja 100% satysfakcji - jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony, zwróć niewykorzystaną część do miejsca zakupu, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę.

  Polecane dla:

  Dorosłe psy dużych ras w wieku 1 - 5 lat wymagające mniej kalorii (tzn. psy mniej aktywne, wysterylizowane lub w inny sposób narażone na przybieranie na wadze).


  Nie zalecane dla:

  Szczenięta, suki w ciąży i karmiące lub dojrzałe, dorosłe psy. Na czas ciąży lub karmienia, suki powinny zmienić karmę na karmę dla szczeniąt HILL'S SCIENCE PLAN Puppy.


  Dodatkowe informacje:

  Żywienie o doskonałym smaku na rzecz długiego i szczęśliwego życia. Nikt nie powita Cię równie gorąco, jak Twój czworonożny przyjaciel ochoczo machający ogonem i liżący Cię po twarzy Ponieważ każda wspólna chwila jest wyjątkowa, staramy się sprawić, by było ich jak najwięcej. Dzięki zdrowym składnikom i odpowiednim składnikom odżywczym, karma HILL'S SCIENCE PLAN jest przygotowana specjalnie do tego, by zapewniać Twojemu psu żywienie, jakiego potrzebuje, aby cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem.

  Produkujemy nasze karmy dla zwierząt ze składników najwyższej jakości. Te składniki muszą spełniać nasze surowe wymogi pod względem braku zanieczyszczeń i zawartości składników żywieniowych, nasze wymogi są bardziej restrykcyjne niż normy branżowe normy branżowe.

  Możesz odmienić życie zwierząt w schroniskach. Każdy zakup produktu SCIENCE PLAN oznacza wsparcie żywienia ponad 100 000 zwierząt w schroniskach każdego dnia, przez 365 dni w roku. Dowiedz się więcej na hillsfoodshelterlove.com.


  Inne produkty do rozważenia

  Produkty SCIENCE PLAN są dostępne w postaci różnych suchych karm i smakołyków zaspokajających unikalne potrzeby Twojego psa, a także w postaci mokrych karm w saszetkach i puszkach, w wielu pysznych smakach, które Twój pies pokocha.  

   


 • Przewodnik żywienia

  Jak dostosować ilość karmienia, aby utrzymać optymalną wagę.

  PRZYDATNE PORADY

  • Odpowiednio dostosować podawaną ilość w celu utrzymania optymalnej wagi. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj weterynarza.
  • Karma jest nowa dla zwierzęcia? Mieszaj coraz większą ilość nowej karmy zwierzęcia z coraz mniejszą ilością starej karmy przez 7 dni.
  • Zapewnić stały dostęp do świeżej wody!
  • Potrzeby żywieniowe Twojego zwierzęcia mogą zmieniać się z wiekiem. Skonsultuj się z weterynarzem podczas każdej wizyty kontrolnej.
  • Aby zapobiec uduszeniu, przechowuj opakowanie w miejscu niedostępnym dla zwierząt i dzieci.

  Przewodnik codziennego karmienia

  Masa ciała kg (kg) Karma sucha gramy
  25 350
  30 400
  40 500
  50 590
  60 675
  70 760
  80 + 10 per kg

  SCHEMAT ŻYWIENIA MIESZANEGO

  Masa ciała kg (kg) Puszki 370g Karma sucha gramy
  25 1 250
  30 2 200
  40 2 300
  50 2 390
  60 2 475
  70 2 560
  80+ 2 8 per kg

 • Składniki

  Wysokiej jakości białko i starannie dobrane składniki.

  SKŁAD: Kukurydza, mączka z grochu, mączka z kurczaka i indyka, kukurydziana mączka glutenowa, hydrolizat białka, suszona pulpa buraczana, tłuszcz zwierzęcy, celuloza, olej roślinny, minerały, siemię lniane, chrząstka wieprzowa (źródło siarczany chondroityny), hydrolizat chrząstki pochodzący od skorupiaków oceanicznych (źródło glukozaminy).

 • Średnia zawartość składników odżywczych i kalorycznych

  3125 kcal/kg (312 kcal/100g)

  Składnik odżywczy Sucha masa1
  %
  Białko 24.4
  Tłuszcz 11.4
  Surowy błonnik 13.0
  Węglowodany (NFE) 45.6
  Wapń 0.93
  Fosfor 0.65
  Sód 0.27
  Potas 0.79
  Magnez 0.137
  L-karnityna 365.6 ppm
  Witamina C 116 ppm
  Witamina E 385 IU/kg
  Kwasy tłuszczowe Omega-6 3.11
  Surowy popiół 5.7
  Beta-karoten 3.64 ppm
  Witamina A 12147 IU/kg
  Witamina D 850 IU/kg

  Rekomendacje

  1Wartości odżywcze po usunięciu wilgoci. Ma to na celu bezpośrednie porównanie wartości odżywczych produktów o różnych poziomach wilgotności.

Science Diet®

Precisely balanced nutrition that can change pets’ lives. Because when they’re healthier, they’re happier.

Find Out More