Nasza Filozofia Żywienia

Jesteśmy przekonani, że żywienie ma kluczowe znaczenie

Nowoczesna technologia w zakresie żywienia oraz badania potwierdzone kliniczne są dowodem na to, że karmy marki Hill’s to najwyżej jakości produkty. Receptura karm to dobrze zbilansowana dieta, która pozwala zaspokoić szeroki wachlarz potrzeb żywieniowych psów i kotów.Zdecydowanie uważamy, że odpowiednie żywienie zwierząt ma kluczowy wpływ na to, aby wiodły one długie, zdrowe i radosne życie. Nasze badania, zarządzane z Globalnego Centrum Żywienia Zwierząt, pomagają nam stać się globalnym liderem w żywieniowej opiece zdrowotnej zwierząt towarzyszących, pozwalając nam oferować odpowiednie składy karm w celu uzyskiwania precyzyjnie zbilansowanego żywienia, spełniającego potrzeby dotyczące dobrostanu i leczenia zwierząt na całym świecie.

 

 

 

Nauka na rzecz sukcesu

Dzięki naszej długoterminowej inwestycji w technologię żywienia oraz najnowocześniejsze badania, oferujemy to, na co zasługuje każde zwierzę - żywienie wysokiej jakości. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które mają jeszcze bardziej podnosić skuteczność naszych produktów, i z dumą stosujemy koncepcję opartego na dowodach żywienia klinicznego do opracowywania karm dla zwierząt.

Zgodnie z medycyną opartą na badaniach potwierdzonych klinicznie stosowaną przez lekarzy w leczeniu ludzi, Hill's przeprowadza kliniczne badania żywienia randomizowane z użyciem ślepej próby i grupy kontrolnej. Te badania naukowe wykazują korzyści z badań medycznych i dietetycznych prowadzonych codziennie w Globalnym Centrum Żywienia Zwierząt Hill' s.

Najlepsze decyzje kliniczne są podejmowane wtedy, gdy spotykają się dowody naukowe wysokiej jakości, doświadczenie kliniczne i wartości pacjenta. Oparte na dowodach żywienie kliniczne rozpoczyna się od szeroko zakrojonych badań dietetycznych. Te wnikliwe badania gwarantują, że nasze produkty będą idealnie dopasowane do potrzeb żywieniowych zwierząt i będą spełniać najwyższe normy jakości i doskonałości, jakich oczekują nasi klienci.


Nowoczesna technologia w zakresie żywienia oraz badania potwierdzone kliniczne są dowodem na to, że karmy marki Hill’s to najwyżej jakości produkty. Receptura karm to dobrze zbilansowana dieta, która pozwala zaspokoić szeroki wachlarz potrzeb żywieniowych psów i kotów.Zdecydowanie uważamy, że odpowiednie żywienie zwierząt ma kluczowy wpływ na to, aby wiodły one długie, zdrowe i radosne życie. Nasze badania, zarządzane z  Globalnego Centrum Żywienia Zwierząt, pomagają nam stać się globalnym liderem w żywieniowej opiece zdrowotnej zwierząt towarzyszących, pozwalając nam oferować odpowiednie składy karm w celu uzyskiwania precyzyjnie zbilansowanego żywienia, spełniającego potrzeby dotyczące dobrostanu i leczenia zwierząt na całym świecie.
Clinically Proven

Kluczowym komponentem opartego na dowodach żywienia klinicznego jest próba kliniczna. Podczas tych prób nasze produkty są testowane przez lekarzy weterynarii z użyciem prawdziwych pacjentów w ślepych i randomizowanych badaniach karmienia. Specjaliści wykorzystują swoje umiejętności kliniczne i doświadczenie w celu identyfikacji unikalnego stanu zdrowia każdego z pacjentów i jego odpowiedniej diagnostyki. Następnie oceniają i dokumentują korzyści jakie płyną z żywienia wybraną recepturą podczas przebiegu badania. Przeprowadzając nasze własne badania, w Hill's opracowujemy karmy dla kotów i psów wspierające dobrostan zwierząt poprzez dostarczanie prawidłowo zbilansowanego  żywienia.

Dzięki badaniom klinicznym, eksperci pracujący dla Hill’s opracowują receptury karm dla kotów i psów, które wspierają dobrostan zwierząt poprzez dostarczanie prawidłowo zbilansowanej diety.. Dokładnie zbilansowane żywienie ogranicza ryzyko występowania  różnych zaburzeń zdrowia zwierząt, które mogą wynikać z nadmiaru lub niedoboru składników pokarmowych.

 

Odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze w odpowiednich ilościach

Dzięki zastosowaniu badań opartych na dowodach, Hill's opracowuje skład swoich kompletnych karm dla zwierząt, wykorzystując precyzyjne proporcje 50 składników żywieniowych, co pozwala na zaspokajanie określonych potrzeb zwierząt, w oparciu o etap ich życia, styl życia, rozmiary lub szczególne potrzeby. Uważne unikanie niedoboru lub nadmiaru pewnych składników odżywczych jest istotne, ponieważ wiele różnych powszechnych stanów chorobowych można pogorszyć, a nawet wywołać, poprzez długotrwałe żywienie karmą o nieodpowiednich proporcjach składników odżywczych. Spójrz na tabelę poniżej, aby dowiedzieć się, jak najważniejsze składniki odżywcze wpływają na zdrowie Twojego pupila::

 

100% Balanced Nutrition