Badania i
innowacje Hill’s

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze na każdym etapie rozwoju

Rozwój produktów

W opracowywaniu karm marek Science Plan™ oraz Prescription Diet w Hill's ™ zaangażowanych jest ponad 150 lekarzy weterynarii, naukowców, technologów żywienia i dietetyków ze stopniem doktora. Opracowane karmy zaspokajają potrzeby Twojego pupila kiedy jest pełen energii i chęci do zabawy albo kiedy jest chory. Każdy składnik jest poddawany analizie, co gwarantuje jego bezpieczeństwo po dodaniu do karmy spożywanej przez Twojego pupila. Analizujemy profil składu naszych produktów pod kątem ponad 100 składników odżywczych, aby mieć pewność, że Twoje zwierzę otrzyma dokładnie taki skład, jakiego potrzebuje.

Źródła składników

Badamy wszystkie składniki pod kątem mikrobiologicznym, sensorycznym, chemicznym i ciał obcych, aby zapewnić właścicielom karmiącym swych czworonożnych podopiecznych pewność i komfort. Hill's akceptuje jedynie dostawców składników, których zakłady spełniają surowe normy jakości surowców. Każde miejsce działalności wszystkich dostawców składników przechodzi oddzielny proces kwalifikacji, aby zapewnić spójną jakość składników.

Długoterminowa inwestycja Hill’s w uczenie się, technologię i utalentowanych naukowców pomogła nam opracować wiodące w branży innowacje produktowe, w tym szeroki wachlarz produktów do żywienia klinicznego dla chorych, zagrożonych chorobą i zdrowych zwierząt. Widok Twojego zwierzęcia w dobrej kondycji daje nam dużo satysfakcji.

Centrum Żywienia Zwierząt w mieście Topeka w stanie Kansas to najnowocześniejszy ośrodek ilustrujący nasze zaangażowanie w poprawę zdrowia kotów i psów. Poza zespołem weterynarzy i specjalistów żywienia i medycyny wewnętrznej, pomaga nam również zespół zwierząt towarzyszących. Nasi czworonożni współpracownicy testują nasze produkty, gwarantując, że zwierzęta otrzymują najbardziej pożywne i najlepiej smakujące karmy. W zamian otrzymują wszystko, czego może zapragnąć zwierzę domowe, w tym czyste i przestronne kwatery, miejsca do aktywności fizycznej, tor z przeszkodami i wielu przyjaciół, ludzkich i zwierzęcych. Z każdym zwierzęciem pracuje dedykowany zespół. W ramach zespołu budowane jest zaufanie i nawiązywane są więzi między zwierzętami a ludźmi, tak jak między Tobą i Twoim zwierzęciem. Dowiedz się więcej o naszym zaangażowaniu w dobrostan zwierząt.


Dzięki temu naszym produktom od 1939 roku zaufały miliony właścicieli zwierząt, a dziś niezliczone rzesze lekarzy weterynarii polecają produkty Hill’s i żywią nimi swoje własne zwierzęta.