HILL'S SCIENCE PLAN Oral Care Adult Cat Food z kurczakiem

Sucha karma dla kotów HILL'S SCIENCE PLAN do pielęgnacji jamy ustnej wykorzystuje technologię o klinicznie potwierdzonej skuteczności w ograniczaniu powstawania płytki nazębnej i kamienia nazębnego.

 • Technologia o klinicznie potwierdzonej skuteczności w ograniczaniu powstawania płytki nazębnej i kamienia nazębnego
 • Technologia zachodzących na siebie włókien oczyszcza zęby, pomagając odświeżać oddech z każdym kęsem
 • Kwasy omega-6 i witamina E na rzecz pięknej sierści

Czytaj więcej

Szczegóły Produktu

 • Kluczowe zalety

  Gwarancja 100% satysfakcji Jesteśmy przekonani, że Twój pupil będzie zadowolony z produktów Hill's™ Science Plan™. Jesteśmy tak pewni, że oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. *

  * Gwarancja 100% satysfakcji - jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony, zwróć niewykorzystaną część do miejsca zakupu, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę.

  Polecane dla:

  Dorosłe koty w wieku 1-6 lat w celu wspierania uzyskania ochrony przed powstawaniem kamienia nazębnego i płytki nazębnej


  Nie zalecane dla:

  Kocięta oraz kotki w ciąży lub karmiące. Na czas ciąży lub karmienia, kotki powinny zmienić karmę na suchą lub mokrą karmę dla kociąt HILL's SCIENCE PLAN


  Dodatkowe informacje:

  W firmie HILL’S badamy sposoby poprawy zdrowia jamy ustnej poprzez ograniczanie powstawania płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Nasze unikalne krokiety karm do pielęgnacji jamy ustnej wykorzystują technologię o klinicznie potwierdzonej skuteczności, opracowaną tak, aby krokiety działały jak szczoteczka, gdy zwierzę gryzie karmę. 

  Żywienie o doskonałym smaku na rzecz długiego i szczęśliwego życia. Delikatne mruczenie i miękki pyszczek sprawiają, że z Twoim kotem łączy Cię szczególna więź. Ponieważ każda wspólna chwila jest wyjątkowa, staramy się sprawić, by było ich jak najwięcej. Dzięki zdrowym składnikom i odpowiednim składnikom odżywczym, karma HILL'S SCIENCE PLAN jest przygotowana specjalnie do tego, by zapewniać Twojemu kotu żywienie, jakiego potrzebuje, aby cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem.

  Produkujemy nasze karmy dla kotów ze składników najwyższej jakości. Te składniki muszą spełniać nasze surowe wymogi pod względem braku zanieczyszczeń  i zawartości składników żywieniowych, nasze wymogi są bardziej restrykcyjne niż normy branżowe.

  Możesz odmienić życie zwierząt w schroniskach. Każdy zakup produktu HILL'S Science Plan oznacza wsparcie żywienia ponad 100 000 zwierząt w schroniskach każdego dnia, przez 365 dni w roku.
  Dowiedz się więcej na stronie hillsfoodshelterlove.com


  Inne produkty do rozważenia

  Produkty HILL'S SCIENCE PLAN są dostępne w postaci różnych suchych i mokrych karm zaspokajających unikalne potrzeby Twojego kota, w wielu pysznych smakach, które Twój kot pokocha.  

   


 • Przewodnik żywienia

  Jak dostosować ilość karmienia, aby utrzymać optymalną wagę.

  PRZYDATNE PORADY

  • Odpowiednio dostosować podawaną ilość w celu utrzymania optymalnej wagi. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj lekarza weterynarii.
  • Karma jest nowa dla zwierzęcia? Mieszaj coraz większą ilość nowej karmy zwierzęcia z coraz mniejszą ilością starej karmy przez 7 dni.
  • Zapewnij stały dostęp do świeżej wody!
  • Potrzeby żywieniowe Twojego zwierzęcia mogą zmieniać się z wiekiem. Skonsultuj się z lekarzem weterynarii podczas każdej wizyty kontrolnej.
  • Aby zapobiec uduszeniu, przechowuj opakowanie w miejscu niedostępnym dla zwierząt i dzieci.

  Przewodnik codziennego karmienia

  Masa ciała kg (kg) Karma sucha gramy
  2 40
  3 50
  4 65
  5 75
  6 85
  7 + 13 per kg

 • Składniki

  Wysokiej jakości białko i starannie dobrane składniki.

  SKŁAD: Mączka z kurczaka i indyka, ryż browarniczy, kukurydziana mączka glutenowa, kukurydza, tłuszcz zwierzęcy, celuloza, olej roślinny, minerały, hydrolizat białka, olej rybi.

 • Średnia zawartość składników odżywczych i kalorycznych

  3717 kcal/kg (372 kcal/100g)

  Składnik odżywczy Sucha masa1
  %
  Białko 33.5
  Tłuszcz 20.4
  Surowy błonnik 7.9
  Węglowodany (NFE) 32.4
  Wapń 0.91
  Fosfor 0.77
  Sód 0.42
  Potas 0.68
  Magnez 0.066
  Tauryna 0.20
  Witamina C 109 ppm
  Witamina E 593 IU/kg
  Surowy popiół 5.8
  Beta-karoten 3.60 ppm
  Witamina A 6737 IU/kg
  Witamina D 647 IU/kg

  Rekomendacje

  1Wartości odżywcze po usunięciu wilgoci. Ma to na celu bezpośrednie porównanie wartości odżywczych produktów o różnych poziomach wilgotności.

Science Diet®

Precisely balanced nutrition that can change pets’ lives. Because when they’re healthier, they’re happier.

Find Out More