Alt Text
Alt Text
Alt Text

W celu powiększenia najedź kursorem na zdjęcie.

HILL'S SCIENCE PLAN Oral Care Adult Cat Food z kurczakiem

Hill's

POLECANE PRZEZ LEKARZY WETERYNARII

Satisfaction guarantee

LUB ZWROT PIENIĘDZY
Jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony, zwróć niewykorzystaną część do miejsca zakupu, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę.

Sucha karma dla kotów HILL'S SCIENCE PLAN do pielęgnacji jamy ustnej wykorzystuje technologię o klinicznie potwierdzonej skuteczności w ograniczaniu powstawania płytki nazębnej i kamienia nazębnego.

  • Technologia o klinicznie potwierdzonej skuteczności w ograniczaniu powstawania płytki nazębnej i kamienia nazębnego
  • Technologia zachodzących na siebie włókien oczyszcza zęby, pomagając odświeżać oddech z każdym kęsem
  • Kwasy omega-6 i witamina E na rzecz pięknej sierści

Dodatkowe informacje

W firmie HILL’S badamy sposoby poprawy zdrowia jamy ustnej poprzez ograniczanie powstawania płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Nasze unikalne krokiety karm do pielęgnacji jamy ustnej wykorzystują technologię o klinicznie potwierdzonej skuteczności, opracowaną tak, aby krokiety działały jak szczoteczka, gdy zwierzę gryzie karmę. 

Żywienie o doskonałym smaku na rzecz długiego i szczęśliwego życia. Delikatne mruczenie i miękki pyszczek sprawiają, że z Twoim kotem łączy Cię szczególna więź. Ponieważ każda wspólna chwila jest wyjątkowa, staramy się sprawić, by było ich jak najwięcej. Dzięki zdrowym składnikom i odpowiednim składnikom odżywczym, karma HILL'S SCIENCE PLAN jest przygotowana specjalnie do tego, by zapewniać Twojemu kotu żywienie, jakiego potrzebuje, aby cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem.

Produkujemy nasze karmy dla kotów ze składników najwyższej jakości. Te składniki muszą spełniać nasze surowe wymogi pod względem braku zanieczyszczeń  i zawartości składników żywieniowych, nasze wymogi są bardziej restrykcyjne niż normy branżowe.

Możesz odmienić życie zwierząt w schroniskach. Każdy zakup produktu HILL'S Science Plan oznacza wsparcie żywienia ponad 100 000 zwierząt w schroniskach każdego dnia, przez 365 dni w roku.
Dowiedz się więcej na stronie hillsfoodshelterlove.com

Produkty HILL'S SCIENCE PLAN są dostępne w postaci różnych suchych i mokrych karm zaspokajających unikalne potrzeby Twojego kota, w wielu pysznych smakach, które Twój kot pokocha.  

 

Polecane dla

Dorosłe koty w wieku 1-6 lat w celu wspierania uzyskania ochrony przed powstawaniem kamienia nazębnego i płytki nazębnej

Niepolecane dla

Kocięta oraz kotki w ciąży lub karmiące. Na czas ciąży lub karmienia, kotki powinny zmienić karmę na suchą lub mokrą karmę dla kociąt HILL's SCIENCE PLAN

Opracowany w celu ograniczania ryzyka powstawania kamieni ze szczawianu wapnia i struwitów.

Wyprodukowane w USA ze składników, którym możesz zaufać.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc 13 milionom podopiecznych schronisk w znalezieniu szczęśliwego domu na zawsze

 

SKŁADNIKI: SKŁAD: Mączka z kurczaka i indyka, ryż browarniczy, kukurydziana mączka glutenowa, kukurydza, tłuszcz zwierzęcy, celuloza, olej roślinny, minerały, hydrolizat białka, olej rybi.

Przewodnik codziennego karmienia

Masa ciała kg (kg) Karma sucha gramy
2 40
3 50
4 65
5 75
6 85
7 + 13 per kg

PRZYDATNE PORADY

  • Odpowiednio dostosować podawaną ilość w celu utrzymania optymalnej wagi. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj lekarza weterynarii.
  • Karma jest nowa dla zwierzęcia? Mieszaj coraz większą ilość nowej karmy zwierzęcia z coraz mniejszą ilością starej karmy przez 7 dni.
  • Zapewnij stały dostęp do świeżej wody!
  • Potrzeby żywieniowe Twojego zwierzęcia mogą zmieniać się z wiekiem. Skonsultuj się z lekarzem weterynarii podczas każdej wizyty kontrolnej.
  • Aby zapobiec uduszeniu, przechowuj opakowanie w miejscu niedostępnym dla zwierząt i dzieci.

STARE PRODUKTY

NOWE PRODUKTY

Dzień 1-2

Dzień 3-4

Dzień 5-6

Dzień 7

Dzień 1-2

Dzień 3-4

Dzień 5-6

Dzień 7

Dzień 1-2

Dzień 3-4

Dzień 5-6

Dzień 7

3717 kcal/kg (372 kcal/100g)

Składnik odżywczy Sucha masa1
%
Białko 33.5
Tłuszcz 20.4
Surowy błonnik 7.9
Węglowodany (NFE) 32.4
Wapń 0.91
Fosfor 0.77
Sód 0.42
Potas 0.68
Magnez 0.066
Tauryna 0.20
Witamina C 109 ppm
Witamina E 593 IU/kg
Surowy popiół 5.8
Beta-karoten 3.60 ppm
Witamina A 6737 IU/kg
Witamina D 647 IU/kg

Rekomendacje

1Wartości odżywcze po usunięciu wilgoci. Ma to na celu bezpośrednie porównanie wartości odżywczych produktów o różnych poziomach wilgotności.

Science Diet®

Precisely balanced nutrition that can change pets’ lives. Because when they’re healthier, they’re happier.

Find Out More