HILL'S SCIENCE PLAN Perfect Weight Adult Cat Food z kurczakiem

Sucha karma dla kotów HILL'S SCIENCE PLAN - idealna waga - to pyszne, delikatne i przełomowe żywienie do kontroli wagi, wykorzystujące technologię o klinicznie potwierdzonej skuteczności.

 • Bezpieczna i skuteczna utrata wagi z widocznymi rezultatami
 • Zdrowa kontrola wagi i trwałe utrzymanie wagi
 • Błonnik prebiotyczny na rzecz delikatnego trawienia

Czytaj więcej

Szczegóły Produktu

 • Kluczowe zalety

  Gwarancja 100% satysfakcji Jesteśmy przekonani, że Twój pupil będzie zadowolony z produktów Hill's™ Science Plan™. Jesteśmy tak pewni, że oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. *

  * Gwarancja 100% satysfakcji - jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony, zwróć niewykorzystaną część do miejsca zakupu, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę.

  Polecane dla:

  Dorosłe koty w wieku powyżej 1 roku, w tym mniej aktywne, wysteryliozwane lub inaczej narażone na przybieranie na wadze


  Nie zalecane dla:

  Kocięta oraz kotki w ciąży lub karmiące. Na czas ciąży lub karmienia, kotki powinny zmienić karmę na suchą lub mokrą karmę dla kociąt HILL's SCIENCE PLAN


  Dodatkowe informacje:

  W HILL’S badamy, jak żywienie wpływa na funkcjonowanie komórek zwierząt od ponad dekady. Dowiedzieliśmy się, że biologia szczupłych zwierząt różni się od biologii zwierząt z nadwagą. Nasz skład o wysokiej zawartości białka i błonnika wzbogacony L-karnityną i olejem kokosowym pomaga wspierać metabolizm zwierząt w celu uzyskania zdrowej wagi ciała.

  Żywienie o doskonałym smaku na rzecz długiego i szczęśliwego życia. Delikatne mruczenie i miękki pyszczek sprawiają, że z Twoim kotem łączy Cię szczególna więź. Ponieważ każda wspólna chwila jest wyjątkowa, staramy się sprawić, by było ich jak najwięcej. Dzięki zdrowym składnikom i odpowiednim składnikom odżywczym, karma HILL'S SCIENCE PLAN jest przygotowana specjalnie do tego, by zapewniać Twojemu kotu żywienie, jakiego potrzebuje, aby cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem.

  Produkujemy nasze karmy dla kotów ze składników najwyższej jakości i we własnych zakładach produkcyjnych. Te składniki muszą spełniać nasze surowe wymogi pod względem braku zanieczyszczeń  i zawartości składników żywieniowych, nasze wymogi są bardziej restrykcyjne niż normy branżowe normy branżowe.

  Możesz odmienić życie zwierząt w schroniskach. Każdy zakup produktu HILL'S Science Plan oznacza wsparcie żywienia ponad 100 000 zwierząt w schroniskach każdego dnia, przez 365 dni w roku.
  Dowiedz się więcej na stronie hillsfoodshelterlove.com


  Inne produkty do rozważenia

  Produkty HILL'S SCIENCE PLAN są dostępne w postaci różnych suchych i mokrych karm zaspokajających unikalne potrzeby Twojego kota, w wielu pysznych smakach, które Twój kot pokocha.  

   


 • Przewodnik żywienia

  Jak dostosować ilość karmienia, aby utrzymać optymalną wagę.

  PRZYDATNE PORADY

  • Odpowiednio dostosować podawaną ilość w celu utrzymania optymalnej wagi. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj lekarza weterynarii.
  • Karma jest nowa dla zwierzęcia? Mieszaj coraz większą ilość nowej karmy zwierzęcia z coraz mniejszą ilością starej karmy przez 7 dni.
  • Zapewnij stały dostęp do świeżej wody!
  • Potrzeby żywieniowe Twojego zwierzęcia mogą zmieniać się z wiekiem. Skonsultuj się z lekarzem weterynarii podczas każdej wizyty kontrolnej.
  • Aby zapobiec uduszeniu, przechowuj opakowanie w miejscu niedostępnym dla zwierząt i dzieci.

  Przewodnik codziennego karmienia

  Masa ciała kg (kg) Karma sucha gramy
  2 40
  3 50
  4 65
  5 75
  6 85
  7 + 13 per kg

  SCHEMAT ŻYWIENIA MIESZANEGO

  Masa ciała kg (kg) Saszetki 85g Karma sucha gramy
  2 1 20
  3 1 35
  4 1 45
  5 1 60
  6 1 70
  7 + 1 11 per kg

 • Składniki

  Wysokiej jakości białko i starannie dobrane składniki.

  SKŁAD: Mączka z kurczaka i indyka, ryż browarniczy, kukurydziana mączka glutenowa, celuloza, suszony przecier pomidorowy, suszona pulpa buraczana, siemię lniane, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka, olej kokosowy, minerały, suszona marchew.

 • Średnia zawartość składników odżywczych i kalorycznych

  3429 kcal/kg (343 kcal/100g)

  Składnik odżywczy Sucha masa1
  %
  Białko 39.3
  Tłuszcz 13.7
  Surowy błonnik 9.3
  Węglowodany (NFE) 31.2
  Wapń 1.01
  Fosfor 0.76
  Sód 0.40
  Potas 0.75
  Magnez 0.093
  Tauryna 0.20
  Witamina C 137 ppm
  Witamina E 1025 IU/kg
  Surowy popiół 6.5
  Beta-karoten 4.66 ppm
  Witamina A 8807 IU/kg
  Witamina D 827 IU/kg

  Rekomendacje

  1Wartości odżywcze po usunięciu wilgoci. Ma to na celu bezpośrednie porównanie wartości odżywczych produktów o różnych poziomach wilgotności.

Science Diet®

Precisely balanced nutrition that can change pets’ lives. Because when they’re healthier, they’re happier.

Find Out More