HILL'S SCIENCE PLAN Adult Light Small & Mini Sucha karma dla psów z kurczakiem

Dużo miłości w małym rozmiarze. Karma dla psów HILL'S SCIENCE PLAN Light Small & Mini Adult to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnych dorosłych psów ras małych wymagających karmy niskokalorycznej w celu pomocy w utrzymaniu zdrowej wagi i zdrowego stylu życia. Specjalnie przygotowana z naszymi najmniejszymi krokietami.

 • Niska kaloryczność i dodatek L-karnityny wspierają uzyskanie i utrzymanie idealnej wagi ciała
 • Kontrola sytości. Zapewnia psu uczucie sytości pomiędzy posiłkami
 • Odżywcza kombinacja kwasów omega-6 i witaminy E na rzecz zdrowej skóry i lśniącej sierści
 • Zawiera naszą specjalną mieszankę przeciwutleniaczy dla psów ras małych i miniaturowych w celu wspierania odporności przez całe życie

Czytaj więcej

Szczegóły Produktu

 • Kluczowe zalety

  Gwarancja 100% satysfakcji Jesteśmy przekonani, że Twój pupil będzie zadowolony z produktów Hill's™ Science Plan™. Jesteśmy tak pewni, że oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. *

  * Gwarancja 100% satysfakcji - jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony, zwróć niewykorzystaną część do miejsca zakupu, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę.

  Polecane dla:

  Dorosłe psy w w wieku 1 - 6 lat o wadze do 10 kg po osiągnięciu dorosłości i wymagające mniej kalorii (tzn. psy mniej aktywne, wysterylizowane lub w inny sposób narażone na przybieranie na wadze)


  Nie zalecane dla:

  Szczenięta lub dojrzałe, dorosłe psy (> 6 lat). Suki w ciąży lub karmiące. Na czas ciąży lub karmienia, suki powinny zmienić karmę na karmę dla psów HILL'S SCIENCE PLAN Small & Mini Puppy.


  Dodatkowe informacje:

  Żywienie o doskonałym smaku na rzecz długiego i szczęśliwego życia. Nikt nie powita Cię równie gorąco, jak Twój czworonożny przyjaciel ochoczo machający ogonem i liżący Cię po twarzy Ponieważ każda wspólna chwila jest wyjątkowa, staramy się sprawić, by było ich jak najwięcej. Dzięki zdrowym składnikom i odpowiednim składnikom odżywczym, karma HILL'S SCIENCE PLAN jest przygotowana specjalnie do tego, by zapewniać Twojemu psu żywienie, jakiego potrzebuje, aby cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem.

  Produkujemy nasze karmy dla zwierząt ze składników najwyższej jakości. Te składniki muszą spełniać nasze surowe wymogi pod względem braku zanieczyszczeń i zawartości składników żywieniowych, nasze wymogi są bardziej restrykcyjne niż normy branżowe normy branżowe.

  Możesz odmienić życie zwierząt w schroniskach. Każdy zakup produktu SCIENCE PLAN oznacza wsparcie żywienia ponad 100 000 zwierząt w schroniskach każdego dnia, przez 365 dni w roku. Dowiedz się więcej na hillsfoodshelterlove.com.


  Inne produkty do rozważenia

  Produkty SCIENCE PLAN są dostępne w postaci różnych suchych karm i smakołyków zaspokajających unikalne potrzeby Twojego psa, a także w postaci mokrych karm w saszetkach i puszkach, w wielu pysznych smakach, które Twój pies pokocha.  

   


 • Przewodnik żywienia

  Jak dostosować ilość karmienia, aby utrzymać optymalną wagę.

  PRZYDATNE PORADY

  • Odpowiednio dostosować podawaną ilość w celu utrzymania optymalnej wagi. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj weterynarza.
  • Karma jest nowa dla zwierzęcia? Mieszaj coraz większą ilość nowej karmy zwierzęcia z coraz mniejszą ilością starej karmy przez 7 dni.
  • Zapewnić stały dostęp do świeżej wody!
  • Potrzeby żywieniowe Twojego zwierzęcia mogą zmieniać się z wiekiem. Skonsultuj się z weterynarzem podczas każdej wizyty kontrolnej.
  • Aby zapobiec uduszeniu, przechowuj opakowanie w miejscu niedostępnym dla zwierząt i dzieci.

  Przewodnik codziennego karmienia

  Masa ciała kg (kg) Karma sucha gramy
  1.5 40
  2 55
  3 70
  4 90
  5 105
  7.5 140
  10 175

  SCHEMAT ŻYWIENIA MIESZANEGO

  Masa ciała kg (kg) Puszki 370g Karma sucha gramy
  1.5 1/4 15
  2 1/4 30
  3 1/2 20
  4 1/2 40
  5 1/2 55
  7.5 1 40
  10 1 75

 • Składniki

  Wysokiej jakości białko i starannie dobrane składniki.

  SKŁAD: Mączka z kurczaka i indyka, pszenica, mączka z grochu, kukurydza, kukurydziana mączka glutenowa, hydrolizat białka, ryż browarniczy, celuloza, tłuszcz zwierzęcy, suszona pulpa buraczana, olej roślinny, minerały, siemię lniane, suszony przecier pomidorowy, suszona pulpa cytrusowa, sproszkowany szpinak.

 • Średnia zawartość składników odżywczych i kalorycznych

  3132 kcal/kg (313 kcal/100g)

  Składnik odżywczy Sucha masa1
  %
  Białko 25.7
  Tłuszcz 11.4
  Surowy błonnik 13.5
  Węglowodany (NFE) 43.7
  Wapń 0.90
  Fosfor 0.65
  Sód 0.32
  Potas 0.80
  Magnez 0.133
  Witamina C 127 ppm
  Witamina E 446 IU/kg
  Kwasy tłuszczowe Omega-3 0.40
  Kwasy tłuszczowe Omega-6 3.15
  Surowy popiół 5.7
  Beta-karoten 3.23 ppm
  Witamina A 11871 IU/kg
  Witamina D 825 IU/kg

  Rekomendacje

  1Wartości odżywcze po usunięciu wilgoci. Ma to na celu bezpośrednie porównanie wartości odżywczych produktów o różnych poziomach wilgotności.

Science Diet®

Precisely balanced nutrition that can change pets’ lives. Because when they’re healthier, they’re happier.

Find Out More