HILL'S SCIENCE PLAN Senior Small & Mini Sucha karma dla psów z kurczakiem

Dużo miłości w małym rozmiarze. Karma dla psów HILL'S SCIENCE PLAN Small & Mini Senior 11+ z kurczakiem została specjalnie opracowana z myślą o wspieraniu zdrowego starzenia się psów ras małych i miniaturowych podczas jesieni ich życia. Specjalnie przygotowana z naszymi najmniejszymi krokietami, zawiera błonnik prebiotyczny na rzecz zdrowego trawienia.

 • Kwasy omega-3 z oleju z ryb na rzecz zdrowia stawów i ich mobilności
 • Zbilansowana zawartość minerałów na rzecz zdrowego stanu serca, nerek i pęcherza moczowego
 • Odżywcza kombinacja kwasów omega-6 i witaminy E na rzecz zdrowej skóry i lśniącej sierści
 • Zawiera naszą specjalną mieszankę przeciwutleniaczy dla psów ras małych i miniaturowych w celu wspierania odporności przez całe życie

Czytaj więcej

Szczegóły Produktu

 • Kluczowe zalety

  Gwarancja 100% satysfakcji Jesteśmy przekonani, że Twój pupil będzie zadowolony z produktów Hill's™ Science Plan™. Jesteśmy tak pewni, że oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. *

  * Gwarancja 100% satysfakcji - jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony, zwróć niewykorzystaną część do miejsca zakupu, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę.

  Polecane dla:

  Starsze psy w wieku powyżej 11 lat, które ważą do 10 kg po osiągnięciu dorosłości.


  Nie zalecane dla:

  Szczenięta, suki w ciąży lub karmiące. Na czas ciąży lub karmienia, suki powinny zmienić karmę na karmę dla szczeniąt HILL'S SCIENCE PLAN Small & Mini Puppy.


  Dodatkowe informacje:

  Żywienie o doskonałym smaku na rzecz długiego i szczęśliwego życia. Nikt nie powita Cię równie gorąco, jak Twój czworonożny przyjaciel ochoczo machający ogonem i liżący Cię po twarzy Ponieważ każda wspólna chwila jest wyjątkowa, staramy się sprawić, by było ich jak najwięcej. Dzięki zdrowym składnikom i odpowiednim składnikom odżywczym, karma HILL'S SCIENCE PLAN jest przygotowana specjalnie do tego, by zapewniać Twojemu psu żywienie, jakiego potrzebuje, aby cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem.

  Produkujemy nasze karmy dla zwierząt ze składników najwyższej jakości. Te składniki muszą spełniać nasze surowe wymogi pod względem braku zanieczyszczeń i zawartości składników żywieniowych, nasze wymogi są bardziej restrykcyjne niż normy branżowe normy branżowe.

  Możesz odmienić życie zwierząt w schroniskach. Każdy zakup produktu SCIENCE PLAN oznacza wsparcie żywienia ponad 100 000 zwierząt w schroniskach każdego dnia, przez 365 dni w roku. Dowiedz się więcej na hillsfoodshelterlove.com.


  Inne produkty do rozważenia

  Produkty SCIENCE PLAN są dostępne w postaci różnych suchych karm i smakołyków zaspokajających unikalne potrzeby Twojego psa, a także w postaci mokrych karm w saszetkach i puszkach, w wielu pysznych smakach, które Twój pies pokocha.  

   


 • Przewodnik żywienia

  Jak dostosować ilość karmienia, aby utrzymać optymalną wagę.

  PRZYDATNE PORADY

  • Odpowiednio dostosować podawaną ilość w celu utrzymania optymalnej wagi. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj weterynarza.
  • Karma jest nowa dla zwierzęcia? Mieszaj coraz większą ilość nowej karmy zwierzęcia z coraz mniejszą ilością starej karmy przez 7 dni.
  • Zapewnić stały dostęp do świeżej wody!
  • Potrzeby żywieniowe Twojego zwierzęcia mogą zmieniać się z wiekiem. Skonsultuj się z weterynarzem podczas każdej wizyty kontrolnej.
  • Aby zapobiec uduszeniu, przechowuj opakowanie w miejscu niedostępnym dla zwierząt i dzieci.

  Przewodnik codziennego karmienia

  Masa ciała kg (kg) Karma sucha gramy
  1.5 35
  2 45
  3 60
  4 75
  5 90
  7.5 120
  10 150

 • Składniki

  Wysokiej jakości białko i starannie dobrane składniki.

  SKŁAD: Mączka z kurczaka i indyka, kukurydza, pszenica, ryż browarniczy, brązowy ryż, hydrolizat białka, jęczmień, owies, tłuszcz zwierzęcy, olej roślinny, olej rybi, minerały, suszona pulpa buraczana, siemię lniane, suszony przecier pomidorowy, suszona pulpa cytrusowa, sproszkowany szpinak.

 • Średnia zawartość składników odżywczych i kalorycznych

  3710 kcal/kg (371 kcal/100g)

  Składnik odżywczy Sucha masa1
  %
  Białko 21.4
  Tłuszcz 15.5
  Surowy błonnik 1.8
  Węglowodany (NFE) 56.0
  Wapń 0.86
  Fosfor 0.65
  Sód 0.27
  Potas 0.75
  Magnez 0.097
  L-karnityna 364.7 ppm
  Witamina C 127 ppm
  Witamina E 447 IU/kg
  Kwasy tłuszczowe Omega-3 1.19
  Kwasy tłuszczowe Omega-6 3.31
  Surowy popiół 5.3
  Beta-karoten 2.61 ppm
  Witamina A 11828 IU/kg
  Witamina D 820 IU/kg

  Rekomendacje

  1Wartości odżywcze po usunięciu wilgoci. Ma to na celu bezpośrednie porównanie wartości odżywczych produktów o różnych poziomach wilgotności.

Science Diet®

Precisely balanced nutrition that can change pets’ lives. Because when they’re healthier, they’re happier.

Find Out More