Podziel się z nami swoją opinią

Naszą misją jest poprawa jakości życia psów i kotów oraz wytworzenie wyjątkowej relacji. Chcemy mieć pewność, że nasze karmy są najwyższej jakości i zależy nam na Twojej opinii. Podziel się z nami swoją historią, opinią o produckie i swoimi spostrzeżeniami. Powiedz nam w jaki sposób karmy Hill's odmieniły życie Twoje i Twojego Pupila.

Pozostaw rekomendację

 

Co o nas mówią inni?

Chuff ma 19 lat i jest karmiona Hill’s Active Longevity. Każdego ranka broi jak mała kotka wydając dźwięki jak małe słoniątko. Jej sierść błyszczy a oczy iskrzą się. Wydaje się, że jest kotką w średnim wieku. Robi zamieszanie kiedy jej miseczka z Hill’s jest pusta, a kiedy jest w ¾ pusta siedzi i wpatruje się we mnie.

-Anna McKnight z kotką Chuff

 

 

Po użyciu kilku innych karm i złym trawieniu ich przez Caspera polecono mi Hill’s Sensitive Stomach z łososiem dla zwierząt przebywających w domu. Nasz pies zaczął cieszyć się ze spożywania posiłków a nawet daje znać, że jest czas karmienia. Karma pachnie bardzo przyjemnie, a krokiety są przystępne dla pyszczków małych psów. Teraz Casper ma więcej energii, jego sierść jest wspaniała i generalnie bardziej zdrowa, a jego trawienie jest unormowane. Nigdy już nie zmienię karmy na poprzednie.

-MPani Sharon Witherbed z psem Casperem

Hill’s Prescription Diet C/D Urinary Stress dla kotów. Kot jest na diecie około 5 lat. Na początku miał nadwagę oraz zakażenia dróg moczowych. Dieta została polecona przez lekarza. Natychmiast zabrał się do jedzenia, ale ograniczyłyśmy mu dawki do 50g na dzień podzielone na 3 posiłki. Po ponad 12 miesiącach stracił na wadze z 8kg do normalnej wagi 5kg. Lekarz weterynarii był bardzo zadowolony. Malibu, wołamy go Mali aby skrócić, jest kotem mojej córki. Ma około 6 lat.

-Becca Molineux

Opowiedz nam historię swojego pupila. Pozostaw rekomendację