Czy Twój pies ma wrażliwy żołądek?

Opublikowany przez
Czas czytania

Niektóre psy mają wrażliwy żołądek i są narażone na występowanie problemów trawiennych. Rasy takie jak owczarek niemiecki są bardziej szczególnie wrażliwe. Jest wiele objawów mogących świadczyć o wrażliwości układu trawiennego zwierzęcia. Należą do nich częste wymioty, wzdęcia oraz cuchnący i okresowo luźny stolec. Objawy te mogą, choć nie muszą, być skutkiem ciężkostrawnej diety. Jednak każdy pies z wrażliwym układem pokarmowym, skorzysta otrzymując karmę opracowaną specjalnie po to, by w pełni mógł cieszyć się aktywnym i zdrowym życiem.

Karma Hill’s™ Science Plan™ Sensitive Stomach zawiera wysokiej jakości składniki, takie jak jaja, kurczak i ryż, które są lekkostrawne i zapewniają odpowiednie wchłanianie substancji odżywczych. Dzięki optymalnej równowadze łatwostrawnego białka i tłuszczu, delikatnie pobudza trawienie, a poprzez unikalną mieszankę źródeł włókna pokarmowego, chroni zdrowie jelit. Ta specjalistyczna karma zapewnia komfort trawienny i lśniącą sierść oraz pomaga utrzymać prawidłową masę ciała.

Jeżeli objawy się nasilają lub występują częściej, albo jeśli Twój pies dalej ma trudności z utrzymaniem prawidłowej wagi, skontaktuj się z lekarzem weterynarii, żeby wykluczyć inne przyczyny.

Wzbogacona o formułę przeciwutleniaczy wspomagającą układ odpornościowy, której skuteczność potwierdziły badania kliniczne, karma Hill’s Science Plan Sensitive Stomach jest idealna do codziennego podawania dorosłym kotom z wrażliwym układem trawiennym.

Artykuły powiązane

 • Ograniczenie wigilijnego stresu u psa

  Nadchodzą święta. Wszyscy szykują się na spotkania rodzinne i huczne świętowanie. Chociaż ten czas jest dla Ciebie ekscytujący, dla psa może oznaczać stres.
 • Higiena uzębienia

  Około 3-4 tygodnia życia, szczeniakowi zaczynają wyrastać zęby mleczne.
 • Pszczoły i osy

  Wszystkie psy są ciekawskie i uwielbiają biegać za rzeczami, które im uciekają – także owadami! W większości przypadków żądła pszczół i os powodują u psów jedynie niewielki ból i podrażnienie.
 • Podróżowanie z psem  

  Podróżowanie z psem może być bardzo przyjemne, o ile zostanie dobrze przygotowane.

Produkty powiązane