Mieszanie karm dla zwierząt

Opublikowany przez
Czas czytania

Stosowanie mokrej karmy jako uzupełnienia suchej karmy w krokietach jest bardzo częste. Badania pokazują, że właściciele często wzbogacają specjalistyczną suchą karmę o mokrą karmę z supermarketu. Jednak bardzo ważne jest to, że specjalistyczna karma podawana jest kotom w celu wywołania określonego efektu. Z tego powodu NIE zaleca się mieszania karmy Hill's z jakąkolwiek inną. Podawaniemokrejkarmyinnejniż Hill's może:

  • mieć negatywny wpływ na precyzję zbilansowania żywienia Hill's
  • spowodowaćniepożądanyprzyrostmasyciała
  • oznaczać podawanie kotu zbyt dużej ilości niektórych składników mineralnych

Firma Hill's oferuje szeroką gamę produktów bez dodatku soli, zawierających klinicznie sprawdzone przeciwutleniacze oraz ponad 50 niezbędnych składników odżywczych. Karmy Hill's to precyzyjnie zbilansowane żywienie opracowane w celu poprawy zdrowia oraz zapewnienia długiego życia Twojemu zwierzęciu.

Jeżeli chcesz urozmaicić składającą się z suchej karmy dietę swojego kota, porozmawiaj z lekarzem weterynarii o uzupełnieniu jej o mokre produkty Hill's ™ Science Plan ™orHill's ™ Prescription Diet ™. Dostępne są one w puszkach o różnych wielkościach i są jedynym efektywnym sposobem wzbogacenia suchej karmy Hill's o produkty mokre.

Artykuły powiązane

Produkty powiązane