HILL'S SCIENCE PLAN Adult Cat Food z łososiem

Twój kot pokocha smak karmy dla dorosłych kotów z łososiem HILL'S SCIENCE PLAN o miękkiej i delikatnej konsystencji. Karma zawiera idealną kombinację smaku i wartości odżywczych dla Twojego kota. Precyzyjnie zbilansowana w celu dostarczania odpowiedniej ilości energii do wspierania idealnej wagi ciała u dorosłych kotów w wieku od 1 do 6 lat.

 • Wysokiej jakości białko do utrzymania masy mięśniowej
 • Wykonana z odpowiednio dobranych składników w celu uzyskania smacznego i pożywnego posiłku
 • Przeciwutleniacze o klinicznie potwierdzonej skuteczności, witamina C+E, na rzecz zdrowego układu odpornościowego

Czytaj więcej

Szczegóły Produktu

 • Kluczowe zalety

  Gwarancja 100% satysfakcji Jesteśmy przekonani, że Twój pupil będzie zadowolony z produktów Hill's™ Science Plan™. Jesteśmy tak pewni, że oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. *

  * Gwarancja 100% satysfakcji - jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony, zwróć niewykorzystaną część do miejsca zakupu, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę.

  Polecane dla:

  Dorosłe koty w wieku 1 - 6 lat.


  Nie zalecane dla:

  Kocięta oraz kotki w ciąży lub karmiące. Na czas ciąży lub karmienia kotki powinny zmienić karmę na suchą lub mokrą karmę dla kociąt HILL's SCIENCE PLAN


  Dodatkowe informacje:

  Żywienie o doskonałym smaku na rzecz długiego i szczęśliwego życia. Delikatne mruczenie i miękki pyszczek sprawiają, że z Twoim kotem łączy Cię szczególna więź. Ponieważ każda wspólna chwila jest wyjątkowa, staramy się sprawić, by było ich jak najwięcej. Dzięki zdrowym składnikom i odpowiednim składnikom odżywczym, karma HILL'S SCIENCE PLAN jest przygotowana specjalnie do tego, by zapewniać Twojemu kotu żywienie, jakiego potrzebuje, aby cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem.

  Produkujemy nasze karmy dla kotów ze składników najwyższej jakości. Te składniki muszą spełniać nasze surowe wymogi pod względem braku zanieczyszczeń  i zawartości składników żywieniowych, nasze wymogi są bardziej restrykcyjne niż normy branżowe normy branżowe.


  Możesz odmienić życie zwierząt w schroniskach. Każdy zakup produktu HILL'S SCIENCE PLAN oznacza wsparcie żywienia ponad 100 000 zwierząt w schroniskach każdego dnia, przez 365 dni w roku.
  Dowiedz się więcej na stronie hillsfoodshelterlove.com


  Inne produkty do rozważenia

  Produkty HILL'S SCIENCE PLAN są dostępne w postaci różnych suchych i mokrych karm zaspokajających unikalne potrzeby Twojego kota, w wielu pysznych smakach, które Twój kot pokocha.  

   


 • Przewodnik żywienia

  Jak dostosować ilość karmienia, aby utrzymać optymalną wagę.

  PRZYDATNE PORADY

  • Odpowiednio dostosować podawaną ilość w celu utrzymania optymalnej wagi. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj lekarza weterynarii.
  • Karma jest nowa dla zwierzęcia? Mieszaj coraz większą ilość nowej karmy zwierzęcia z coraz mniejszą ilością starej karmy przez 7 dni.
  • Zapewnij stały dostęp do świeżej wody!
  • Potrzeby żywieniowe Twojego zwierzęcia mogą zmieniać się z wiekiem. Skonsultuj się z lekarzem weterynarii podczas każdej wizyty kontrolnej.
  • Aby zapobiec uduszeniu, przechowuj opakowanie w miejscu niedostępnym dla zwierząt i dzieci.

  Przewodnik codziennego karmienia

  Masa ciała kg (kg) Puszki 82g
  2 1 1/2
  3 2
  4 2 1/2
  5 3
  6 3 1/3
  7 + 1/2 per kg

 • Składniki

  Wysokiej jakości białko i starannie dobrane składniki.

  SKŁAD: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodzenia rybnego, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, ekstrakty z białka roślinnego, minerały, drożdże.

 • Średnia zawartość składników odżywczych i kalorycznych

  97 kcal / puszka 82 g (2,9 oz)

  Składnik odżywczy Sucha masa1
  %
  Białko 36.6
  Tłuszcz 25.9
  Surowy błonnik 4.2
  Węglowodany (NFE) 27.4
  Wapń 0.94
  Fosfor 0.79
  Sód 0.34
  Potas 0.89
  Magnez 0.064
  Tauryna 0.53
  Witamina C 195 ppm
  Witamina E 675 IU/kg
  Kwasy tłuszczowe Omega-3 1.22
  Kwasy tłuszczowe Omega-6 4.20
  Surowy popiół 6.0
  Beta-karoten 2.11 ppm
  Witamina A 113435 IU/kg
  Witamina D 5603 IU/kg

  Rekomendacje

  1Wartości odżywcze po usunięciu wilgoci. Ma to na celu bezpośrednie porównanie wartości odżywczych produktów o różnych poziomach wilgotności.

Science Diet®

Precisely balanced nutrition that can change pets’ lives. Because when they’re healthier, they’re happier.

Find Out More