HILL'S SCIENCE PLAN Adult Light Mokra karma dla psów

Twój pies pokocha smak karmy dla psów HILL'S SCIENCE PLAN Light Adult o miękkiej i delikatnej konsystencji. Karma zawiera idealną kombinację smaku i wartości odżywczych dla Twojego psa. Precyzyjnie zbilansowana w celu dostarczania odpowiedniej ilości energii do wspierania idealnej wagi ciała u dorosłych psów w wieku od 1 do 6 lat.

 • Niska kaloryczność i L-karnityna wspierające uzyskanie i utrzymanie idealnej wagi ciała
 • Kontrola sytości. Zapewnia psu uczucie sytości pomiędzy posiłkami
 • Kwasy omega-6 i witamina E na rzecz pięknej skóry i sierści

Czytaj więcej

Szczegóły Produktu

 • Kluczowe zalety

  Gwarancja 100% satysfakcji Jesteśmy przekonani, że Twój pupil będzie zadowolony z produktów Hill's™ Science Plan™. Jesteśmy tak pewni, że oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. *

  * Gwarancja 100% satysfakcji - jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony, zwróć niewykorzystaną część do miejsca zakupu, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę.

  Polecane dla:

  Dorosłe psy (w w wieku 1 -6 lat) wymagające mniej kalorii (np. psy mniej aktywne, wysterylizowane lub w inny sposób narażone na przybieranie na wadze).


  Nie zalecane dla:

  Szczenięta, suki w ciąży i karmiące lub dojrzałe, dorosłe psy. Na czas ciąży lub karmienia, suki powinny zmienić karmę na karmę dla szczeniąt HILL'S SCIENCE PLAN Puppy.


  Dodatkowe informacje:

  Żywienie o doskonałym smaku na rzecz długiego i szczęśliwego życia. Nikt nie powita Cię równie gorąco, jak Twój czworonożny przyjaciel ochoczo machający ogonem i liżący Cię po twarzy Ponieważ każda wspólna chwila jest wyjątkowa, staramy się sprawić, by było ich jak najwięcej. Dzięki zdrowym składnikom i odpowiednim składnikom odżywczym, karma HILL'S SCIENCE PLAN jest przygotowana specjalnie do tego, by zapewniać Twojemu psu żywienie, jakiego potrzebuje, aby cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem.

  Produkujemy nasze karmy dla zwierząt ze składników najwyższej jakości. Te składniki muszą spełniać nasze surowe wymogi pod względem braku zanieczyszczeń i zawartości składników żywieniowych, nasze wymogi są bardziej restrykcyjne niż normy branżowe normy branżowe.

  Możesz odmienić życie zwierząt w schroniskach. Każdy zakup produktu SCIENCE PLAN oznacza wsparcie żywienia ponad 100 000 zwierząt w schroniskach każdego dnia, przez 365 dni w roku. Dowiedz się więcej na hillsfoodshelterlove.com.


  Inne produkty do rozważenia

  Produkty SCIENCE PLAN są dostępne w postaci różnych suchych karm i smakołyków zaspokajających unikalne potrzeby Twojego psa, a także w postaci mokrych karm w saszetkach i puszkach, w wielu pysznych smakach, które Twój pies pokocha.  

   


 • Przewodnik żywienia

  Jak dostosować ilość karmienia, aby utrzymać optymalną wagę.

  PRZYDATNE PORADY

  • Odpowiednio dostosować podawaną ilość w celu utrzymania optymalnej wagi. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj weterynarza.
  • Karma jest nowa dla zwierzęcia? Mieszaj coraz większą ilość nowej karmy zwierzęcia z coraz mniejszą ilością starej karmy przez 7 dni.
  • Zapewnić stały dostęp do świeżej wody!
  • Potrzeby żywieniowe Twojego zwierzęcia mogą zmieniać się z wiekiem. Skonsultuj się z weterynarzem podczas każdej wizyty kontrolnej.
  • Aby zapobiec uduszeniu, przechowuj opakowanie w miejscu niedostępnym dla zwierząt i dzieci.

  Przewodnik codziennego karmienia

  Masa ciała kg (kg) Puszki 370 g
  2.5 2/3
  5 1
  7.5 1 2/5
  10 1 3/4
  20 3
  30 4
  40 5
  50 6
  60 + 1 per 10 kg

 • Składniki

  Wysokiej jakości białko i starannie dobrane składniki.

  Wieprzowina, kukurydza, soja, białko grochu, mączka glutenowa kukurydziana, celuloza, ekstrakt białkowy, olej roślinny, minerały.

 • Średnia zawartość składników odżywczych i kalorycznych

  313 kcal (370g puszka)

  Składnik odżywczy Sucha masa1
  %
  Białko 23.5
  Tłuszcz 8.7
  Surowy błonnik 12.9
  Węglowodany (NFE) 49.1
  Wapń 0.73
  Fosfor 0.60
  Sód 0.34
  Potas 0.94
  Magnez 0.134
  L-karnityna 386.5 ppm
  Witamina C 103 ppm
  Witamina E 912 IU/kg
  EPA 0.004
  Kwasy tłuszczowe Omega-3 0.38
  Kwasy tłuszczowe Omega-6 3.51

  Rekomendacje

  1Wartości odżywcze po usunięciu wilgoci. Ma to na celu bezpośrednie porównanie wartości odżywczych produktów o różnych poziomach wilgotności.

Science Diet®

Precisely balanced nutrition that can change pets’ lives. Because when they’re healthier, they’re happier.

Find Out More